Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, ja tak jem ze strachu :zonk: ciągle się obawiam czy siostra za chwilę nie przyjdzie z wałkiem bo ma zły humor :P telewizora im nie oddamy , ale jedną pandę ( może nawet dwie ) można im oddać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, próbowałem , ale wtedy tylko rośnie strach , że coś stłukę przez przypadek :P to można je do nas zaprosić na ligę mistrzów , bo gdzie telewizor podłączą w lesie ? do drzewa ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, każda wymówka dobra :P to może chociaż u siebie w pokoju? znowu spod drzwi brata karaluchy wyłażą, wielkości kotów! :P a nie wiem, gdzie podłączą, może mają jakieś baterie słoneczne :mrgreen: ale na pewno tej chołoty do siebie do domu nie zaproszę, gorsze to niż brata kumple od piwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no z tymi karaluchami to nie jest za ciekawie , bo nie dość , że duże , to jest ich tyle , że mi ciężko przez nie wyjść z pokoju :P może do sąsiada je wysłać , to u niego coś ciekawego znajdą .... tylko niech kur.wa nie zabiorą tej papierośnicy :P kumple od piwa to też hołota , ale mam pewność , że mnie nie zjedzą , a co do wilków nie mam takiej pewności :mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×