Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, zaraz brata wodą obleję :P i telewizor też, śmigus dyngus :mrgreen: ej brat bo w ogóle jak skakałam dziś na skakance to się dziura w podłodze na wylot zrobiła, trzeba to naprawić zanim pandy sobie krzywdę zrobią :P

nube, idź idź, świetne lekarstwo na kaca przy okazji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tylko nie telewizor ... a mi się przyda , bo trochę wypiłem w te święta :P zrobią sobie krzywdę ? o to chodzi :twisted: teraz tego nie naprawie , bo nie mam siły wstać , a poza tym sklepy pozamykane i nie ma gdzie materiału kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to dawaj siostra nawet z dwa wiadra :P naprawdę robiłem coś takiego ? to już więcej nie pije wódki nieznanego pochodzenia :P można zrobić , to może się siostra utopi :twisted: to będzie siostra zadowolona :angel::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a chyba, że tak :mrgreen:

Tomcio Nerwica, ja wczoraj tylko wino piłam a kaca mam jakbym tą wódkę z bratem piła, siebie chyba też obleję :D nie utopię dobrze pływam, zresztą pandy też :P prędzej to sie brat utopi jak będzie pływał po warszawsku :P:mrgreen:

Transfuse, studiowałam, ale przerwałam i teraz próbuje pracę znaleść bo nie mam co robić do października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×