Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, „xd” oznacza to samo co „lol„, czyli śmiać się głośno lub śmiać się do rozpuku. Ja używam, kiedy chce podkreślić, że nie piszę czegoś do końca poważnie. Często nadużywane przez młodzież gimnazjalną :P

 

Snejana, ;)

 

Kestrel, każda motywacja jest dobra :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to oddam siostrze lewego , ale bez sznurówek :P siostra spojrzy na lwa , on nigdy nie polował , bo zawsze robiły to za niego samicę , niestety jakieś zasady muszą być ... to kiedy siostra się wybiera na spacer ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jaki cwany :P spoko jakoś se poradze bez sznurówek, najwyżej będę człapać :P ale ja nie jestem lwica, ja jestem jak leniwiec :mrgreen: na spacer nie idę, bo jak ja będę w tym jednym bucie przed wilkami spierdzielać? :hide::mrgreen:

omeeena, no wszystko się kiedyś nudzi

luk_dig, mądrze powiedziane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, jak mój nauczyciel od matematyki zapraszał nas do rozwiązywania banalnych zadań przy tablicy, to cała klasa dostawała 1.

u mnie tak samo , ale ja byłem rekordzistą , bo miałem na koniec semestru 11 pał ( o oceny chodzi , tylko bez tekstów typu " miałeś 11 pał ? prawie jak grecki bóg ) :D ale na szczęście nauczyłem się dobrze liczyć pieniądze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, kiedyś jedna taka małolata mnie zwyzywała jak jej nie chciałam fajką poczęstować :shock:

fozzie, dobry wieczór, co tam dobrego słychać? :)

Kestrel, może są jeszcze wyjątki i dobre, niezepsute sztuki?

 

-- 02 kwi 2013, 19:37 --

 

carlosbueno, haha, a co powiesz jeśli niektóre gimnazjalistki wyglądają na starsze ode mnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×