Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mara_, nie lubic mogly ale bic nie. ;/

 

ja tez nie bylem takim typem co idzie na skarge, szydze sobie z pedagogow, ktorzy sa calkowicie bezradni w tych szkolach. ;)

 

W ogole ja to nie wiem, u mnie w szkole dziewczyny nie byly gnebione, niektore wysmiewane tylko, ale bite i gnebione nie.

 

ze swoimi rocznikami klopotow nie mialem, ale pod szkola sie kilka lat starsza patologia zbierala, mieli tam swoja miejscowe, to tam cos sapali ale bez rekoczynow sie obylo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, z dwojga złego wole wałek :P wszystkim , bo ja prosty chłop ze wsi jestem i nie wiem jak się zachować :P

nastepnym razem będzie 7

ale 7 jedynek czy że ocena ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, siostra mnie zdzieli wałkiem , proszę :P do czego to doszło żebym ja siostrę o to prosił :P prosty osioł ze wsi , siostra to potrafi pocieszyć :P

7 że ocena

to do roboty , bo nie zdam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum to ja mialem naprawde zryte. Na lekcjach z tylu klasy palono ogniska ze sprawdzianow. Nauczycielom oprocz pyskowania pamietam jak pokazywano zdjecia narzadow rozrodczych żenskich i ogolna pyskowa. Najgorsza klasa w szkole chyba..ale mnie w sumie jakos zostawiano w spokoju ...ba nawet Ci najgrosi czasem sami podchodzili pogadac.. :lol: . Bylem za dobry zeby mnie ponizac;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×