Skocz do zawartości
Nerwica.com

naturalne "leki" zwalczajace depresje


Fioletowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jadłam po 4 łyżki dziennie oleju lnianego z apteki przez 2 miesiące. Dosłownie codziennie. Olej lniany ma dużą zawartość omega 3, a brałam to na AZS na twarzy (w skrócie takie uczulenie). Jadłam to w listopadzie i grudniu, niestety depresja mi się pogłębiała coraz bardziej w tym czasie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszedłem z depresji czy też nerwicy depresyjnej (uważam że była dość mocna) tylko za pomocą naturalnych środĸów ziołowych a przede wszystkim za pomocą Dziurawca, może się to komuś spodoba i też spróbuje, do czego zachęcam bo jak bym nie spróbował to do tej pory był bym na pigułach. Zapraszam do zapoznania się z opisem jak z tego wyszedłem to na stronie http://whatisnext.ovh.org/?page_id=686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pigwowiec

 

Lubudubu, skąd u Ciebie ten optymizm co do tej Rośliny?

Próbowałaś ,przetestowałaś , jakieś osobiste doświadczenia? A może to tylko sama teoria .

I jeszcze jedno , są już suplementy tego , czy trzeba raczyć się wyciskanym sokiem.

Pytam , bo pierwszy raz słyszę o czymś takim jego działaniu.

I jeszcze jedno ( taka wzmianka off-topowa , od wczoraj wziąłem się za Donepezil, ale za krótko ,żeby cokolwiek powiedzieć).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymizm to juz sam sobie dospiewales.:). To tylko taka moja sugestia. Pigwowiec zwyczajny to najsilniejszy inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy w naturze. Na necie mozesz znalesc wiele odniesien naukowych co do dzialania, receptory i te inne sprawy. A cos co ma tak obszernie udukomentowane dzialanie musi po prostu"dzialac".

 

 

Chyba najlepsze sa wlasnie owoce i nie jstem do konca pewien czy inne rodzaje pigwowca tez sie sprawdzaja. Pigwowiec okazaly ma chyba jednak najlepsze dzialanie. Jego dostepnosc nie jest jednak taka łatwa sprawa.

 

-- 26 mar 2013, 15:10 --

 

zdawaj raport co do donezepilu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam

jeżeli omega 3 i ziółka pomogły to znaczy, że to nie była taka prawdziwa depresja.

 

-- 29 mar 2013, 22:11 --

 

 

Jak komuś chce się szukać dalej, może poszperać, nawet udowodniono, że obszar mózgu odpowiedzialny za nastrój jest zbudowany z omega 3 i przy niedoborze po prostu zanika.

 

Swoją drogą, jeśli komuś lekarz NIE polecił omega 3 na depresję, ma w zasadzie pełne prawo podać tego konowała do sądu z powodu błędu w sztuce.

 

może rzeczywiście jest tak zbudowany

ale czy masz jakieś badania które jednoznacznie potwierdzają, że piguły z tym kwasem, po wchłonięciu, trafiają prosto do mózgu i akurat do tego miejsca gdzie byśmy chcieli?

może jakieś znakowanie,kontrast ?

to tak jak z witaminami z grupy B. Ich niedobór powoduje różne problemy psychiczne, ale większość ludzi z zaburzeniami depresyjnymi, nerwicą itp. nie ma niedoboru witamin B. Robiono badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam

jeżeli omega 3 i ziółka pomogły to znaczy, że to nie była taka prawdziwa depresja.

 

-- 29 mar 2013, 22:11 --

 

 

Jak komuś chce się szukać dalej, może poszperać, nawet udowodniono, że obszar mózgu odpowiedzialny za nastrój jest zbudowany z omega 3 i przy niedoborze po prostu zanika.

 

Swoją drogą, jeśli komuś lekarz NIE polecił omega 3 na depresję, ma w zasadzie pełne prawo podać tego konowała do sądu z powodu błędu w sztuce.

 

może rzeczywiście jest tak zbudowany

ale czy masz jakieś badania które jednoznacznie potwierdzają, że piguły z tym kwasem, po wchłonięciu, trafiają prosto do mózgu i akurat do tego miejsca gdzie byśmy chcieli?

może jakieś znakowanie,kontrast ?

to tak jak z witaminami z grupy B. Ich niedobór powoduje różne problemy psychiczne, ale większość ludzi z zaburzeniami depresyjnymi, nerwicą itp. nie ma niedoboru witamin B. Robiono badania.

nie do końca magnez daje efekt antydepresyjny szybciej od leków wielopierścieniowych

czy inhibitorów MAO tj do 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×