Skocz do zawartości
Nerwica.com

świeżak... :)


Maza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich!! :D Dopiero wczoraj znalazłam tą stronkę i ludzi (czyli Was wszystkich), którzy dzielą ze sobą ten sam problem- nerwice i wszystkie jej odmiany. Niestety całkiem niedawno dowiedziałam się, że właśnie ta "paskuda" :) dopadła i mnie... Jakiś niecały miesiąc temu znalazłam się w szpitalu z podejrzeniem guza mózgu. Wszystkie objawy na to wskazywały. Ale na szczęście został on wykluczony!! :D Co mnie bardzo cieszy, bo troche się podłamałam, biorąc do siebie tą wiadomość. To wszystko co działo się ze mną do tej pory było "znakiem" wysyłanym przez mój organizm, że coś się ze mną dzieje nie tak... ale nie wiedziałam, że doprowadziłam się aż do takiego stanu:( Jest mi teraz ciężko, dopiero zaczne leczenie, ale na to potrzebne są $ ... Nie potrafie jeszcze sobie radzić z "atakami", które są u mnie częste. Głośno oszukuje się, że jest wszytsko dobrze, ale w środku panuje całkowity chaos. Dlatego cieszee się, że moge to Wam napisać i... jakoś wyrzucić to z siebie, choć mam wielkie opory i strach. Pozdrawiam gorąco!!

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj witaj!!!

też jestem tutaj nowa ale już zauważyłam że jest tu mnóstwo serdecznych osób z różnymi problemami które też na pewno ci pomogą :)

na mnie możesz liczyć.

też mam ostatnio chaos w głowie...

pozdrówka

przesyłam ci ciepełko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×