Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ale dolujace kilka ostatnich stron :? mysle ze jednak mozliwosci zmiany macie, tyle ze duzo wysilku pewnie bedzie to wymagalo.

 

Kurde tych szybkich randek nie znalem, to jest to samo co sexrandki, ze w necie wymiana zdjec i jak przypadna do gustu to ida tam w jednym celu tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znowu sie wkurzylem. przez 2 dni gadalem telefonicznie z siostra kumpla, mielismy sie dzis spotkac (ona sama zaproponowala spotkanie), dzwonie do niej 2 razy, ona nie odbiera i wysyla mi esa ze nie moze chwilowo rozmawiac a ta chwila trwa 6 godzine przy czym ona sobie siedziala na fejsie i byla na nim aktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, przykre to... :(

 

-- 03 lut 2013, 02:07 --

 

Niektórzy już pewnie wiedzą.. ale napiszę.

Nie wiem czy to zadziała.. ale pójdę na terapię.. bo już sam sobie nie radzę.. i chyba trzeba pomóc sobie u specjalisty.

idę tam głównie z chęcią popracowania nad tym dlaczego nie udaje mi się wejść w żadną relację, skąd mam te wszystkie lęki przed odrzuceniem, wyśmianiem, ogromne kompleksy i brak pewności siebie, lęk przed tym że się skompromituję, nie utrzymam związku z powodu swojej beznadziejności. z takim podejściem nie znajdę żadnej dziewczyny i muszę się tego pozbyć, choćby na siłę..

 

zresztą.... przydałoby mi się podnieść samoocenę, mam dosyć ciągłych lęków że nic mi nie wyjdzie i pesymizmu. i tego że pozwalam się innym kontrolować.

 

czy to się uda to nie wiem. chciałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopy nie.moge tego czytac bo.mi zaraz cisnienie podnosicie. Kurde ludzie...ja tez nie.jestem jakims przystojnym facetem, gadki do kobiet nie mam ale nie dolinuje.sie. Idziesz do sklepu kupujesz se ladne buty koszule z kolniezykiem, fajny perfum,troche silka i kobiety same beda zagadywac, a ty tylko bedziesz sie usmiechal. Sammoocena i pewnosc siebie tak ci wzrosnie ze to koniec. Zrob cos z tym zrob cos z soba zeby cos soba reprezentowac! a reszta sama przyjdzie. I nie traktuj kazdej poznanej jak tej jedynej bo.cie wycycka i dolina pewna. Ja podchodze do tego tak. Chcesz byc zemna? to musisz na.to.zasluzyc i pokazac ze jestes mnie warta, ja wtedy tez dam Ci to czego oczekujesz, a nie podejscie o jak ja cie kocham zostan moja zona...dlaczego sie nie odzywasz.przeciez 15 min az minelo... no ludzie. Kobieta potrzebuje faceta a nie sluzacego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciacho7891, ja wcale nie biegam za pannami jak pies. jak nie odbierze ode mnie 2 polaczen pod rzad to dalej sie nie narzucam-slepa nie jest i zauwazy, ze dzwonilem. jak oddzwoni-fajnie, jak nie to mam to gdzies i nie zawracam sobie nia glowy. albo tez inna sytuacja-laska powiedziala, ze zadzwoni o takiej porze, godzinie. nie zadzwonila to sam tez nie dzwonie, przeciez ona miala to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,jedno wiem na pewno - siedzenie na forum i pierdolenie farmazonów, i rozważanie po pierdyliard razy jakie mamy wady,defekty, i inne bzdury - nic nie da.

Trzeba próbować,brakuje ci prezencji - to tak jak wspomniał kolega - szmaty,trochę o sylwetke zadbać, nie wyglądać jak kloszard - i już będzie +.

Pewność siebie i inne ? - Trzeba iść i zagadać,jedna cie oleje,druga,trzecia, ale może przy czwartej się uda,do oporu próbować,ale też nie na desperata,kobiety wbrew pozorom nie pożerają (tak mi się wydaje :P )

Jedna rzecz jest którą trzeba wyeliminować - to takie biadolenie i bycie pizdą - to szczerze mówiąc chyba najbardziej odrzuca,brak zdecydowania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×