Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, znaczy z ojcem to jest tak, ze po udanych zawodach potrafi mnie wychwalac pod niebiosa, by za 10 minut pojechac po mnie jak po szmacie, zbluzgac, itp. Sam przyznaje, ze swiety nie jest i to jest przynajmniej jeden plus.

 

Reasumujac: zle mi sie dzieje w domu, jestem apatyczny, mam nerwice natrectw, jezdze po zawodach nie wiadomo po kiego grzyba, skoro i tak to wlasciwie prawie nikogo nie obchodzi (lepsze jest to, jak ktos sie nawali jak swinia, jest o czym gadac, nie?) mam brzydka morde, ktora odstrasza na dzien dobry, kazda laska mnie olewa. Uff, to by bylo na tyle. Ah, i czasem mam jeszcze napady agresji. No i jestem uzalezniony od komputera i telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Ale tylko internetowe,które nigdy nie będzie na równi z realnym,i niema co tego porównywać.

anonus, Wkurwy i nałogi - oba i u mnie,wygląd czy związki - traktuje to jako coś i tak nieosiągalnego,nie dla mnie,nie myślę o tym i to jedyny sposób póki co.

Nie rezygnuj z zawodów,bo to fajna sprawa,choćby dla własnej satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja przez wlasnie durne myslenie na sile o dziewczynach poglebilem swoja nerwice. Najlepiej by bylo gdybym jakas mial, to by mi moje urojenia o orientacji odeszly, ale ze odstraszam szkaradnym ryjem to coz :bezradny: .

Ah, jak na zawody nie chce jechac, to zaraz slysze jaki to ze mnie tchorz. Nie moge sobie pojechac dlatego, ze nie chce, tylko dlatego, ze przeciez jestem tchorzem -,-

 

-- 19 sty 2013, 00:48 --

 

Aranjani, nie chodzi mi o to. Przez internet mozna gadac czemu nie. Jednak chcialbym ustatkowac jakos swoje prawdziwe zycie, ktore na razie jest lipne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, daruj sobie. Wiem jaka jest prawda i teraz nie zartuje.

Saiga, mimo, ze jestem facetem, to nieraz chce mi sie plakac przez to wszystko, jednak pomaga mi powiedzenie sobie w glowie "chwila, co ty odpierdalasz, wez sie w garsc"-przechodzi na jakis czas.

 

O wlasnie, jeszcze o samobojstwie nie myslalem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ze odstraszam szkaradnym ryjem to coz

pierdo.lisz :? ważne żebyś tej jednej się spodobał , na którą każdy kiedyś trafi ... a czy podobasz się reszcie , to już bez znaczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, zalozyles pare multikont, zeby nabic glosy dla siebie? :P

Saraid, niestety, nie pocieszysz mnie jakkolwiek bys sie nie starala. Ty mi dzis powiesz, ze fajnie wygladam, ktos jutro powie, ze wygladam beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, sorry, ale powatpiewam, zebym trafil kiedys na takowa.

Poza tym jestem hipokryta, ale nie potrafie nic poczuc do brzydkiej laski, mimo ze sam jestem brzydki. Ah, zaraz ktos powie, zebym zmienil nastawienie do tych brzydszych, ale nie potrafie sie zmusic, nie potrafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×