Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

siysiunia, O prawo do zachowania prywatności nam chodzi, nic poza tym. Skoro jesteście razem to nie widzę żadnych przeszkód by zamiast wertować jego wpisy na forum zapytać go wprost o to Cię interesuje.

 

Co do jechania po innych.. każda osoba ma inne zdanie, bo doświadczenia życiowe każdej z osób są różne. Z moich doświadczeń wnika, że większość podobnych do Twoich zachowań bierze się z braku zaufania i chęci ingerencji w strefę prywatną partnera, więc automatycznie wrzuciłem Cię do takiej szufladki podobnie jak większość użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, akurat tak się składa, że jest on pierwszą osobą w moim życiu, której naprawdę ufam. Tym bardziej, po przeczytanych postach, wiem, że nie mam się o co bać...

A co do tego jechania po innych... Wiesz... To, że ktoś ma inne zdanie na jakiś temat, nie oznacza, że inni mają go za to tak besztać. Ma do tego prawo, jak każdy inny na forum, nie uważasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, może bardziej ludzie niż ich wypowiedzi... Bo dla mnie to też ciut zabawne...

 

*Wiola*, wydaje mi się, że ludzie nim kogoś skrytykują, powinni go spróbować choć odrobinę zrozumieć, a nie każdego traktować z góry.

Z resztą, to nie na tym polega, ludzie zazwyczaj zaglądają na forum, bo mają jakiś konkretny problem, niektórzy, bo nie mają nic ciekawszego do roboty, inni z jeszcze innych powodów.

A jak napiszą coś, co jest źle odebranych przez innych, od razu są równani z ziemią. Moim zdaniem zupełny bezsens :/

 

A co ja takiego niby robię, żeby to krytykować ?? Mariusz mnie nie krytykuje za to, a Wy to robicie ?? Ogarnijcie się ludzie !!

I też bym się "obfochała" na miejscu Mariusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie chce śmiać, że @Marsal znowu sobie znalazł obrońcę swojej czci :lol: Wcześniej interweniowały modki, jak biedak sie poczuł urażony, bo sam potrafił tylko tupać nóżkami . Pewnie w piaskownicy mama przybiegała z pomocą i tak już mu zostało, chować się za spódnicą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem dziewczyny nigdy i wlasciwie nie wiem, co ze mna nie tak. Czy to o wyglad chodzi (zdjecia w ankiecie konkursu o mistera forum), czy o moj pokrzywiony charakter?

U wielu mężczyzn głównym powodem nie posiadania dziewczyny jest przede wszystkim fakt że nie starają się jej zdobyć.

 

-- 13 sty 2013, 23:45 --

 

Candy14, Była, była, chyba w idealnym facecie o ile mi się nie pomieszało ;)

już skasowana? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a moze byc taki powod, ze niewazne, co robisz to laska i tak stara sie Ciebie odegnac od siebie poprzez np. negatywna ocene wygladu, itp?

oczywiście. Ale z drugiej strony nawet brzydale potrafią zdobyć dziewczynę więc nie jest tak że kiepski wygląd jest nie do przeskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, byc moze masz racje. Niesmialy jestem. Dzis np. byla taka dziewczyna na basenie ktora na mnie zwracala uwage, ale u mnie zaraz 1000 mysli typu "czy to na pewno na ciebie? A co jak zagadasz i sie zblaznisz?". Problemem jest wlasnie zaczecie rozmowy. Nie potrafie w ogole zagadac do obcej mi dziewczyny (np. do tej na basenie)

Mushroom, to jest denerwujaca wada. Ile to ja razy slyszalem, zem brzydal. Przyzwyczailem sie i olewam to, ale fakty sa takie, a nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×