Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, a moze byc taki powod, ze niewazne, co robisz to laska i tak stara sie Ciebie odegnac od siebie poprzez np. negatywna ocene wygladu, itp?

oczywiście. Ale z drugiej strony nawet brzydale potrafią zdobyć dziewczynę więc nie jest tak że kiepski wygląd jest nie do przeskoczenia.

no cóż, ja zawsze tak mówiłem jak Ty "nawet brzydale i pijacy mają laski" i podważałem tych co się nie zgadzali, twierdzili że liczy się kasa i nie wiadomo co jeszcze....

 

U wielu mężczyzn głównym powodem nie posiadania dziewczyny jest przede wszystkim fakt że nie starają się jej zdobyć.
równie dobrze mógłbym napisać że nieraz to wychodzi naturalnie... że samo przychodzi, bo to NIEKIEDY prawda (ale rzadko, żeby nie było).

 

w sumie to już sam nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja to mysle, ze nieraz mi zalezalo za bardzo. Ba, nawet sadze, ze to jest jeden z powodow mojej nerwicy.

 

Najwieksza moja watpliwoscia jest to czy jestem brzydki, czy nie. Niby mowia, ze tak, ale moze tak mowia na zlosc? Nie wiem, w kazdym razie jesli ktos chce komentowac moj wyglad, to fotki sa w konkursie o tytul mistera forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, zaradnosc-zawsze sobie radze sam, bo musze. Osobowosc? Troche mam wyniszczona przez problemy ze soba.

Co do wygladu-dziewczyny to hipokrytki. Mowia, ze im na wygladzie nie zalezy, a to nieprawda. My, faceci, przynajmniej stawiamy sprawe wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, zgodzę się z Tobą ;)

 

tahela, nie znasz go, a oceniasz, więc sama widzisz o co nam chodzi ;)

 

bittersweet, czy ja go bronię ?? No nie wydaje mi się... Po prostu popieram jego zdanie :)

 

-- 13 sty 2013, 23:14 --

 

Mushroom, a moze byc taki powod, ze niewazne, co robisz to laska i tak stara sie Ciebie odegnac od siebie poprzez np. negatywna ocene wygladu, itp?

oczywiście. Ale z drugiej strony nawet brzydale potrafią zdobyć dziewczynę więc nie jest tak że kiepski wygląd jest nie do przeskoczenia.

 

Z moich obserwacji wynika, że te "brzydale" mają nawet ładniejsze dziewczyny od tych przystojnych :D

Przynajmniej na Górnym Śląsku ;)

 

-- 13 sty 2013, 23:14 --

 

Saiga, byc moze masz racje. Niesmialy jestem. Dzis np. byla taka dziewczyna na basenie ktora na mnie zwracala uwage, ale u mnie zaraz 1000 mysli typu "czy to na pewno na ciebie? A co jak zagadasz i sie zblaznisz?". Problemem jest wlasnie zaczecie rozmowy. Nie potrafie w ogole zagadac do obcej mi dziewczyny (np. do tej na basenie)

Mushroom, to jest denerwujaca wada. Ile to ja razy slyszalem, zem brzydal. Przyzwyczailem sie i olewam to, ale fakty sa takie, a nie inne.

 

Jeszcze nie trafiłeś na taką dziewczynę jak ja :P

To ja musiałam sobie poderwać faceta, ale ile miał korzyści dzięki temu... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kobiet tyle gust(ów?). dla jednych jest bardzo ważny, dla innych jest dość ważny, a dla innych niezbyt ważny

Nie napisałem że w ogóle niema znaczenia,bo ma, ale być może mniej.

Poza tym się zgadzam.

anonus, Fakt,jesteśmy wzrokowcami, i nic na to nie poradzimy, i nie wypieramy się... (zazwyczaj :?: )

Ja przynajmniej tak mam,że patrząc przez pryzmat wyglądu, przy dziewczynach które mi się podobają, (wizualnie) - sam sobą reprezentuje wizualnie dno, dlatego też nawet nie próbuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siysiunia, chcialbym na taka natrafic, co sama zagada. Przynajmniej nie mialbym watpliwosci, ze zrobie z siebie idiote :D

Nie wiem, czy kiedykolwiek jakas znajde, ale przez te nieudolne poszukiwania az mi spadla samoocena. Mam tak, ze jak jakas mnie obserwuje to sobie mysle "no i co z tego. Nawet jakbym zagadal i mial dobry poczatek, to dlugo tej rozmowy bym nie pociagnal. Jestem do bani i zadna sie ze mna nigdy nie umowi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie o to chodzi. My chcemy dziewczyny w miare ladnej i OGARNIETEJ, a wiekszosc z was niby mowi, ze chce ogarnietego chlopaka, a wyglad sie nie liczy co jest oczywiscie perfidnym klamstwem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, mój Dziubuś też nie wierzył w siebie, był bardzo nieśmiały i miał wielki problem z zagadaniem do dziewczyny.

Ale widzisz... Mieliśmy tyle szczęścia, że na terapii się poznaliśmy, spodobał mi się, więc nalegałam na spotkanie ;)

Ogólnie złamaliśmy regulamin, ale to nie ważne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wystarczy wam ladny wyglad i moze byc na maksa pojebana?

chyba tylko wystarczy do popatrzenia sobie na taką, a dla co niektórych facetów wystarczy żeby przelecieć. No i jeden na sto się znajdzie też na maksa pojebany i mu się taka autentycznie w całości spodoba :)

tak mi się wydaje

 

-- 14 sty 2013, 00:26 --

 

a wyglad sie nie liczy co jest oczywiscie perfidnym klamstwem ;)

Liczy sie liczy ;) Tyle ze dla kazdego co innego jest ladnego. Wiec kazdy moze znalezc amatora na siebie

dokładnie, Candy np. nie przeszkadza że mam brzuszek albo chłopięcą twarz, a innym będzie to przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie o to chodzi. My chcemy dziewczyny w miare ladnej i OGARNIETEJ, a wiekszosc z was niby mowi, ze chce ogarnietego chlopaka, a wyglad sie nie liczy co jest oczywiscie perfidnym klamstwem ;)

 

Dla mnie nigdy wygląd się nie liczył...

Za to potem od wszystkich w koło nasłuchałam się jakie ze mnie bezguście, bo samych brzydali sobie wybieram, a na dodatek palantów :/

Za to teraz wszyscy chwalą mój wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, Kai np. nie przeszkadza że mam brzuszek albo chłopięcą twarz, a innym będzie to przeszkadzało.

A to, ze masz jakies podejrzane fotki watpliwego pochodzenia to tez jej nie przeszkadza?xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×