Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, :mrgreen::mrgreen: w mojej kieszeni siedzi.. ale cii.. :mrgreen:

 

Sorrow, no ma.. bo nie spotkałam chłopaka , który podkreślałby sobie oczy kredką.. :P

z wyjatkiem tych co posiadaja "mgiełki"..

 

A co do musu to zapewne niektórzy przyzwyczaili się do tego i to wlazło im w nawyk.. Cos takiego mam na mysli.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co moja płeć ma do rzeczy?
No jak to co?! Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, i przyznał: ten to mi wyszedł, a ona będzie musiała się malować. Rozumiesz?
Sorrow, no ma.. bo nie spotkałam chłopaka , który podkreślałby sobie oczy kredką..
Ja widziałem, Jared Leto, bleee.
z wyjatkiem tych co posiadaja "mgiełki"..
Co to są mgiełki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, nawet,ale dlatego że nie lubie tego materialstycznego podejścia całego radia jsk i kościoła.

Że ludzie dają się zaślepiać to trudno.

Nie bede się wdawał więcej w tematy religijne,bo nit nikogo nie przekona i szkoda na to nerwów.

Z mojej strony tyle.

 

 

Marketing to coś na co raczej sie nie wplynie szkoda nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisuje się z listy prawiczków :P Nie zrobiłem tego w agencji ani z pierwszą lepszą dziewczyną, której nie znałem.

Nie będę tu szczegółowo opisywać sytuacji ale było wspaniale.

 

Jak to na mnie wpłynęło??

Czuje się teraz dużo lepiej i już nie ma w mojej głowie obaw, że skończę jako 30, 40 + prawiczek. A te myśli były tak silne, że blokowały mi wszystkie inne, które są też bardzo ważne bo dotyczą przyszłości i spełnienia marzeń. Nie czuje się już jak kosmita wśród ludzi... Czuje się pewniej. Ale to też nie jest tak, ze moje życie obróciło się o 180 stopni i jestem chodzącym ideałem. Niemniej bardzo pozytywnie to wydarzenie na mnie wypłynęło.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz szczęśliwego nowego roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem prawiczkiem, ale od ponad roku jestem sam, bo kilkunastu wirtualnych znajomości z których każda kończyła się porażką nie liczę i szczerze mówiąc takie wieści tylko mnie dobijają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje bakus :D

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz szczęśliwego nowego roku :)

 

również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia (no bo chyba nie jest przesadą powiedzieć, że to nowa droga życia dla ciebie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno w jakimś stopniu można :) Teraz już nie będzie tych dominujących myśli w mojej głowie pt. JESTEŚ PRAWICZKIEM...

Niezapomniane wydarzenie i będę je miło wspominać do końca życia. Ponad to spełniła się moja "ta trudniejsza do zrealizowania" fantazja erotyczna :PP Pierwszy raz jak najbardziej pozytywny.

Prawda jest też taka, że gdyby nie Hipnoza, to bym nie zrobił kroku, który doprowadził do tego :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno w jakimś stopniu można :) Teraz już nie będzie tych dominujących myśli w mojej głowie pt. JESTEŚ PRAWICZKIEM...

Niezapomniane wydarzenie i będę je miło wspominać do końca życia. Ponad to spełniła się moja "ta trudniejsza do zrealizowania" fantazja erotyczna :PP Pierwszy raz jak najbardziej pozytywny.

 

:great:

 

Z tą dziewczyną jesteś już w związku czy to takie przyjacielskie "wydarzenie"? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisuje się z listy prawiczków :P Nie zrobiłem tego w agencji ani z pierwszą lepszą dziewczyną, której nie znałem.

Nie będę tu szczegółowo opisywać sytuacji ale było wspaniale.

 

Jak to na mnie wpłynęło??

Czuje się teraz dużo lepiej i już nie ma w mojej głowie obaw, że skończę jako 30, 40 + prawiczek. A te myśli były tak silne, że blokowały mi wszystkie inne, które są też bardzo ważne bo dotyczą przyszłości i spełnienia marzeń. Nie czuje się już jak kosmita wśród ludzi... Czuje się pewniej. Ale to też nie jest tak, ze moje życie obróciło się o 180 stopni i jestem chodzącym ideałem. Niemniej bardzo pozytywnie to wydarzenie na mnie wypłynęło.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz szczęśliwego nowego roku :)

A mówiłam że na każdego przyjdzie czas? To wtedy mnie zbeształeś a miałam rację. Tak czy siak gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm randka przy coli,frytkach i BigMacu... :mrgreen: mniam. :)

A już na serio: podobno ludzie rzeczywiście się umawiają na randki w Makusiu,więc trzymam kciuki,żeby się udało;)

Aaaa tylko pamiętaj,jak będziesz zamawiał np kawę,i np miał torbę na sobie...to najpierw połóż kawę a potem zdejmuj torbę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×