Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szczecin.

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z ośrodkami leczenia uzależnień w naszym mieście? Mam w rodzinie osobę z poważnym problemem alkoholowym, której usiłuję pomóc.

Zgoda na leczenie i świadomość jego konieczności już jest, teraz kwestia GDZIE? Ostrowska, Żołnierska? Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to skoro miało być coś "Na koniec świata"... :)

 

21.12.12. godzina 17, Pod Sukniami [czyli herbaciarnia numer dwa, tam więcej miejsca, z tego co pamiętam]? :mrgreen:

OK, to ja powinienem być :) Chociaż pewnie i tym razem nie zamówię herbatki tylko coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, uczestniczę właśnie w terapii grupowej na żołnierskiej, która trwa 3 miesiące, jestem już na półmetku, jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem, tak poza tym mam problemy w kontaktach międzyludzkich, jestem trochę zamkniętą osobą i początkowo ciężko jest mnie poznać bliżej, także bardzo chciałbym to zmienić i dzięki pogłębianiu, zawieraniu nowych znajomości powoli zaczyna się coś zmieniać ;) hmm także bardzo chętnie umówiłbym się na jakiś spotkanie. Trochę o sobie: rocznik 90 czyli 22 lata, sportowa sylwetka, mówią że jestem przystojny ;p. Jestem otwarty na propozycje, przykładowo mógłbym wam poopowiadać jak jest na żołnierskiej, ok tak na początek chyba wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jestem ze Szczecina i jestem dość samotny... Chętnie zawarłbym nowe znajomości, nie mam przyjaciół a znajomych mało. Święta najprawdopodobniej też samotne, eh... Znam osobę, która spotykała się z ludźmi z tego forum, mówił, żebym przyszedł, ale jednak przyjść na spotkanie z tyloma nowymi osobami w dodatku starszymi to jednak jest stres...

Jakby co proszę o kontakt...

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poopowiadać jak jest na żołnierskiej, ok tak na początek chyba wystarczy :)

 

Siema Morsik ,

no to opowiadaj , bo jeden Cymbał chciał mnie tam wysłać ( na 3 miesiące, dla nerwicowców).

Jak często ?, na którą i do której? Dają obiad ( alkoholikom dawali , ale słabizna).

Co robicie ? Jak wygląda tam dzień? Pełen profesjonalizm , czy amatorszczyzna?

Jak myślisz na ile procent ( po wyjściu,zakończeniu terapii)poprawi Ci się niż do tego co było wcześniej?

Macie tam ludków z nerwica natręctw?

Smiało Morsik , jestem Bardzo ciekawy .

Szczecin Rządzi!!!

Pogoń Szczecin !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morsik, Według mnie za bardzo szczerze napisałes a zapewne podpisywałes lojalke która odnosi się do regulaminu i obowiązuje wszystkich uczestników psychoterapii , proponuję Ci napisac do Lilith z prośbą o usunięciu zanim ktoś to przeczyta z administracji na Żołnierskiej.

A tak na marginesie dzięki za informacje dotyczącą Żołnierskiej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba nic takie nie napisałem, chociaż..., jeżeli ma to prowadzić do jakiś konfliktów to zwrócę się o usunięcie- nie ma problemu, chciałem tylko pomóc, no ale jak to w życiu - czasami można bardziej zaszkodzić. Ok, pisze o usunięcie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba nic takie nie napisałem, chociaż..., jeżeli ma to prowadzić do jakiś konfliktów to zwrócę się o usunięcie- nie ma problemu, chciałem tylko pomóc, no ale jak to w życiu - czasami można bardziej zaszkodzić. Ok, pisze o usunięcie :).

 

I dlatego chcesz usunąć tego posta ponieważ tylko Ci zasugerowałem ? przecież napisałeś ,że terapia dużo Ci pomogła , dlaczego nie masz swojego zdania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu perfekcyjnie pojechałeś- zamanipulowałeś z Morsikiem.

Mam nadzieję ,że to Go czegoś mądrego nauczy.

Morsik , czego boisz dupy?

Ja Cię prosiłem i mi bardzo pomogłeś. Tu jesteś ANONIMOWY i nikt CI -( nawet jakbyś zrobił coś nie tak ,a nie zrobiłeś) -nic nie udowodni. Nie daleś swojego zdjęcia i lepiej nie dawaj na Forum( bo Cię rozpoznają i pójdziesz do więzienia :smile: - żart).

Niech to będzie dla Ciebie lekcją , by w realnym życiu nie dać się wyruch*c cwańszym od Ciebie.Nie dać sie zastraszyć , ,,

Dla mnie jestes wporzo Gość jak to mówia i szczery facet.

Jesteśmy z Tego samego miasta i nie uciekaj z Forum , bo jeszcze nie jeden ( WŁAŚNIE TU) i nie raz będzie chciał Cię zrobić w balona. Ale Ty sie ucz i nie ulegaj strachom -lachom! :great:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu perfekcyjnie pojechałeś- zamanipulowałeś z Morsikiem.

Mam nadzieję ,że to Go czegoś mądrego nauczy.

.

 

Myślę ,że zdecydowanie za wcześnie mówimy o manipulacji , Morsik jeszcze mi nie odpowiedział na pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sylwka moim "nowym miejscu" i mam nadzieję, że cały ten rok będzie taki jak ta impreza. Siłą rzeczy ten rok będzie inny niż poprzednie, mam szczerą nadzieję, że na plus.

Kilka pierwszych dni roku przeżywam bardzo pozytywnie - postaram się, żeby dalej było podobnie :)

 

Może spotkalibyśmy się w nast tyg? Oprócz tego, może jakaś kiedyś domówka pożegnalna? :) haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie, co ja się z wami mam :D tak źle i tak nie dobrze :) co do nicku- myślę, że z mojej grupy, każdy wiedziałby o kogo chodzi ;] nie próbuję się usprawiedliwiać - ale z pewnymi informacjami może trochę przesadziłem, jest regulamin, który mówi o zachowaniu wszelkich danych na temat terapii dla siebie – podpisałem ten regulamin. Ja się nie spinam :) został mi ostatni tydzień terapii także raczej już mnie nie wyrzucą :)

„przecież napisałeś ,że terapia dużo Ci pomogła , dlaczego nie masz swojego zdania ?” – pokaż mi w którym momencie zmieniłem swoje zdanie co do terapii ? Jak to nie mam swojego zdania ? Gdybym napisał, że nie usunę to pewnie zaczęłyby się jakieś kłótnie czy powinienem udzielać info, czy nie. Dobra, to nie ma sensu, nie drążmy tego, najlepiej po prostu to zostawmy, było – minęło, kto chciał to skorzystał :).

 

-- 04 sty 2013, 23:42 --

 

Ide spać, wkurzyliście mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, dla mnie bez sensu są takie prowokacje-manipulacje jak ta z Morsikiem. Zabawa cudzym kosztem i tyle. Skutkiem tej zabawy zniknął bardzo ciekawy post, z którego wiele osób mogło się coś dowiedzieć. Pitu, zadowolony jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, Nie jestem zadowolony jest mi smutno :cry: Oczekuję tego od was ,że będziecie dla mnie stanowczy co do mojego zachowania i napiszecie mi gdzie popełniam błędy , to dla mnie będzie największą wskazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu Coś mi się wydaje, że po Twoich ostatnich wyczynach na Forum coraz mniej osób traktuje Cię na poważnie. Jeśli Ci na tym nie zależy to ok, ale jeśli zależy...

 

pannaAlicja "nie potrzebne" pisze się razem :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×