Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciała też z 15 kg zrzucić.Może więcej bo nawet nie wiem ile ważę,ale max to tak do 20 kg.
Na fotkach wyglądasz jakbyś potrzebowała nie schudnąć tylko przytyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mad_Scientist

U mnie jeszcze inaczej, jem dużo, lubię jeść, ale w tym samym czasie mój organizm znajduje się w stanie permanentnego napięcia, a to pochłania olbrzymie ilości energii. Kiedyś robiłem sobie głodówki, kiedy jeszcze takiej nerwicy nie miałem, i było fajnie, 1-2 dni niejedzenia, tylko płyny i ćwiczenia i czułem się świeżo, lepiej, zwiewniej i w ogóle fajnie, a teraz po 2 dniach trzęsie mnie, drgania mięśni, wyraźne osłabienie, zapadnięte policzki. Wszystkim odchudzającym polecam. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Nie chcę byc mądrzejsza od terapeuty, a czytanie o zachowaniach DDA, Waszych historii sprawia, że ja sama sobie odpowiadam na pytania przez Niego postawione.

Nie jestes od niego madrzejsza a to, ze znasz odpowiedz na jego pytania to wielki plus... znaczy sie, ze masz swiadomosc. Generalnie na tym polega terapia zeby samemu dochodzic do odpowiedzi

 

ale ja się czasem po prostu nudzę... to taka monotonia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, widać źle Cię rozumię :bezradny: .
Lilith, czuję się za mądra w tym pokoju. Mogłabym prowadzić monolog i wyjść. Mam wrażenie, że czasem terapeuta mi niepotrzebny. Bo ja pełnię tą funkcję za niego. Taka autoterapia.
nie przesadzasz ździebko ;)

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×