Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

secretladykkk, kochana,wreszcie sie uumowilam na wizyte,prywatnie. niestety,dopiero na 10 stycznia,ale co tam. tyle na tych clonach przejechalam tto chyba dam rade? ten lekarz rejestruje po poludniu i w wybrane dni dlatego nie moglam sie dodzwonic wczesniej :D

 

-- 30 lis 2012, 16:25 --

 

omeeena, ja zasnelam o 1 ale nie jestem spiaca. i wciaz sie niezl :smile: e czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!! Dziewczyny i chlopaki pomozecie?

Otoz jak wiadomo mam problemy ze spaniem.Jest roznie,ale juz nie panikuje.Zastanawia mnie jeden stan.Otoz od czasu do czasu w godzinach nadrannych mam dziwny stan.To mi nie daje spokoju.Dzis o 4 rano kot zrobil pobudke i nie moglam zasnac.Meczylam sie przez 2 godziny i jak juz czulam ,ze zasypiam ze zmeczenia mialam dziwne obrazy przed oczami,pisk w uszach(jakby cisnienie) i ogolnie nieprzyjemne uczucie po ktorym zaraz otwieram oczy.Czy macie pojecie co to jest??Juz mialam dzis to drugi raz od paru tygodni.Oczywiscie boje sie,ze bedzie sie powtarzac:( To jest okropne uczucie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, jak to?? Co to jest? Nie chodzi mi o niedosypianie nad ranem bo z tym sie pogodzilam.Dziwi mnie co to za stan te niby zasypianie, pisk w uszach,cisnienie i nie da rady zasnac bo jakbym miala wyskoczyc z lozka.Caly czas swiadomosc jest.

To wszystko dzieje sie nad ranem,kiedy sen jest niby najprzyjemniejszy.Czy masz ktos pojecie co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, akurat wczoraj nie bralam zolpidemu.Padlam po pracy.Nie pamietam nawet kiedy zasnelam.Tylko nad ranem po 2 h przewracaniu sie w lozku ze zmeczenia czuje jakbym juz zasypiala a w glowie huczy,obrazki,pisk,spadek cisnienia.Moze to ze zmeczenia?

omeeena, Caly dzien? To niezle.

Ja ostatnio nie mysle o zlych rzeczach,omijam natretne mysli i sie udaje.Spania sie tez juz nie boje.Lek sie sam jakos ulotnil.Na szczescie.Wkoncu sie smieje,zartuje i trzezwo mysle.Wiem,ze bedzie lepiej.Musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, czyli to nerwicowe lub zmeczenie nad ranem od przewracania sie w lozku.Wydaje mi sie,ze miewalam podobne stany kiedys.Dawno temu zanim zachorowalam.Cos mi dzwoni,ale niewiem gdzie:))

Kaja to napewno nie to.Biore male dawki.Wielokrotnie odrzucalam zolpidem.Teraz analizuje wszystko jak my wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien jak co dzien w miare ale wczoraj wieczorem musiałam wziasc benzo..

Długo czekaliście na terapie na NFZ??ja dopiero zostane wpisana na liste oczekujących :(:(

 

fatuma jak nie bierzesz leków to jakie masz cisnienie?? jaki wogole lek bierzesz?

 

bedzie.dobrze mnie też sie ostatnio śnił mój były pierwsze facet w którym byłam po uszy zakochana :(:(

Rozstanie strasznie przeżyłam :( a było to 7 lat temu

 

amelia ja spałam do 11 szaro buro nie chciało mi sie wstawac z łozka

 

pisanka zdrówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, leki swoja droga:) Zastanawiam tylko dlaczego miewam takie stany nad ranem.To jest jakby zasypianie ,,na sile''.Tak meczace i dajace dziwne stany jak wczesniej opisalam.Pytalam sie na forum bo myslalam,ze spotyka Was cos podobnego.

 

-- 30 lis 2012, 19:11 --

 

secretladykkk, podczas zasypiania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sniezka, mam tak jak się przebudzę nad ranem a koniecznie chcę zasnąć; to nie tyle swist słyszę ale moje tętno w głowie, "słyszę" upływający czas, nasilający się lęk i potem się zastanawiam po co ja w ogóle próbuję zasnąć, a jak wstanę to chce mi się spać a rozbijać się po domu nie ma co bo rodzina śpi. Jak się zdrzemnę to tak jakby na jawie myślę że to całe wieki a okazuje się że 5 min. Mam tak najczęsciej jak moje myśli zajmują jakieś problemy, sprawy i na siłę chcę zasnąć. Inaczej jest jak "sprawy" nie zajmują mojej głowy tzn mam je literalnie w d.. wtedy spię smacznie. Czasami sen mnie wytrąci z równowagi i też tak mam. Ale to sa tylko objawy i zdaję sobie z tego sprawę. Pracuję nad źródłem które je powoduje. Bo bezsenność u mnie to jeden z objawów jest jeszcze cała reszta a wszystko ma jedno źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałam sobie sprawę, że jutro już grudzień, a moja matura stoi w miejscu i od grudnia mam zamiar się do niej ostro przygotować :mrgreen: więc dzisiaj mam zamiar się wyspać w ramach ostatniego dnia lenistwa ^^ :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×