Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nad ranem sie obudziłam spac juz nie mogłam :( Potem wizyta u psyhiatry poki co tylko doraxny lek atarax przez to ze bede sie chciala starac o dziecko ale zastanaowie sie nad tym dobrze. BEde na liscie do psychoterapi dynamicznej za duzo ludzi jest :(

 

POtem do chrzesnicy z mezem i lęki daej wzielam ten atarax ale on chyba na mnie nie działa :(:(

 

Bole wookol serca sa ale tak dziwnie przy dotykaniu jakby mnie draznilo co jest na nim w tym miejscu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie.dobrze, jak zwykle. ja troche lepiej jak wczoraj siie obudzilam ale u mnie to oznacza zwykle ze w panike wpadne w dzien

 

-- 28 lis 2012, 13:16 --

 

perla86, perla86, cos mi sie z netem piepszy. bylam wylogowana,teraz niby znow jestem na forum ale wiaddomosci do mnie nie przychodza. nie ma opcji zeby ktos mnie wyrejestrowal i wyloggowal ale tak sie stalo. od czego to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kardiologa i dostałem lek w najmniejszej dawce :) Za 4 miesiące do kontroli :) Pan doktor powiedział że serce bije wolno :) ciśnienie rzędu 110/70 :105::105: Marze o odstawieniu tego leku, mam nadzieję że po kolejnych 4 miesiącach terapi, względnej dietki i ćwiczeniach kardio osiągnę swój cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzis pecha. net mi szwankuje,z nikim nie moge sie dogadac a do tego spac mi sie chce a roboty kupe mam i nie moge sie polozyc

 

-- 28 lis 2012, 14:04 --

 

a ja mam dzis pecha. net mi szwankuje,z nikim nie moge sie dogadac a do tego spac mi sie chce a roboty kupe mam i nie moge sie polozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×