Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kamilwin, chodze na terapie od 1,5 roku...ja jestem uzalezniona psychicznie od leku...w sumie on na mnie i tak juz nie działa..takie placebo..ale psychicznie daje mi poczucie bezpieczenstwa..dlatego na terapii ucze sie konfrontowac z lękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwin, chodze na terapie od 1,5 roku...ja jestem uzalezniona psychicznie od leku...w sumie on na mnie i tak juz nie działa..takie placebo..ale psychicznie daje mi poczucie bezpieczenstwa..dlatego na terapii ucze sie konfrontowac z lękiem.

 

To dobrze, że na terapii uczysz się konfrontować z lękiem. Mam nadzieję, że już niedługo zrozumiesz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują ;)

 

Ja żadnych psychotropów nie brałem nigdy, ale po tym jak wyszedłem ze szpitala ojciec mi polecił, żebym sobie zażywał jakiś taki lek bez recepty ziołowy - nazwy nie pamiętam. Miałem jeszcze jakiś taki miętowy, orzeźwiający i podobno też uspokajający. Zawsze kiedy mnie łapała duszność (czyli bardzo często hehe) to go zażywałem w autobusach, pociągach, supermarketach, itp. Tak często go zażywałem, że bardzo szybko mi się skończył i musiałem sobie radzić bez ;) To wymyśliłem, że będę sobie "zażywał" tic taci miętowe. I tak się przerzuciłem z jakiegoś tam leku uspokajającego dostępnego bez recepty na tiktaki. To było takie moje placebo. Jak nie miałem przy sobie tiktaków, to się czułem dużo mniej spokojnie ;) Ale w końcu zacząłem sobie też radzić bez tiktaków.

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sarna87, moja psychika tez pozostawia duzo do zyczenia. wszytkim sie przejmuje,denerwuje o wszystko. potem mam te leki i biore prochy. boje sie tak nagle odstawic.raz probowalam od dnia i mialam takie jazdy ze historia. nie moge sobie na cos takieggo pozwolic bo mam rodzine i kupe obbowiazkow. jak jak bede wyjeta z zycia to ktto sie tym zajmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biegu, ale lubię takie dni, bo nie mam czasu na rozmyślanie.

wstalam o 7:30

poćwiczyłam z ewą,

byłam u dermatologa-wypisał mi 3 leki,

pojechałam na uczelnię po odbiór dyplomu, ale dziekanat był zamknięty,

u rodzinnego z powodu napadowych bólów nerek(najprawdopodobniej zapalenie) dostałam antybiotyk, a jutro muszę oddać mocz do badania.

 

dopiero usiadłam i czuję przyjemne zmeczenie.

Przede mną jeszcze ćwiczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, och, przepraszam...

 

http://artbem.pl/,

 

http://artbem.pl/artbem_teatr19.php

 

 

... wiem, że tutaj odbywają się warsztaty teatralne

 

-- 27 lis 2012, 00:54 --

 

omeeena, :D dziękuję...

 

dziękuję jasaw! pisałam już do nich, ale teraz nie robią naboru :( ale popisałam do kilku miejsc, zobaczymy co dalej...

 

póki co dzisiaj jestem rozdrażniona, w pracy wszyscy mnie irytują i zastanawiam się co ja tam właściwie robię?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, :(

Myślę, że większość zaczyna się od września, niestety. Wiem też, że prężnie działa ośrodek dzielnicowy Ochoty.

 

Taki zwyczajny. Trochę śpiący, ale ja wolę, gdy ciśnienie jest niskie...nie jestem pobudzona słońcem ostrym, więc i nie jestem rozdrażniona.

Dzień mija spokojnie. Jutro terapia :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×