Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawą tycia są produkty zawierające cukier oraz mąkę .Nie wyobrażam sobie tycia na nieslodkich owocach, warzywach ,chudym mięsie ,nawet gdy je się objętościowo 2 razy więcej.Niestety taka dieta powoduje torsje na sam widok takiego jedzenia.

Poszedłbym dalej w podstawy i powiedział że podstawą tycia jest zużywanie mniej energii niż się wchłania. Czyli te produkty będą podstawą tycia ale tylko wtedy jeśli nie ruszamy się na tyle dużo żeby je zużyć w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobre moze być coś co jest obrzydliwe? Przecież krolikiem nie jestem abym ze smakiem marchewki wcinał. Niestety wszystko co smaczne i kaloryczne jest niezbyt zdrowe .Całe szczęście że można to jakoś połączyć np pierś z kurczaka z sosem salsa.Kaszę kuskus jakoś z obrzydzeniem zjem zamiast frytek lub kartofli.Może trzeba sobie wmówić że coś jest ok wowczas lepiej przez gardlo przejdzie. Ja jem ze glodny nie chodze ale waga w oczach leci na takim jedzeniu niskowęglowodanowym. Dziś jakos 2 tydzień i już 5 kg bez żadnych cwiczeń , no ale ja na śniadanie jadłem 2 kawy 4 pączki i dopiero normalne śniadanie.Jedno jest pewne że wodę z organizmu taka dieta spędza strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, raczej o pracę nad modelowaniem. Mam osłabione mięśnie i muszę nad tym popracować.

Poza tym muszę zająć się czymś by zbyt dużo nie myśleć. Ruch dobrze robi również na nasze samopoczucie.

Zapewne domyślasz się jak się czuję, ale wierzę głęboko wierzę, że wszystko się ułoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., no to gratulacje, pierwsze kroki już za Tobą!

 

Ja dzielnie modeluje sylwetkę. Staram się jeść zdrowo. W dalszym ciągu używam zastępców bomb kalorycznych, ale i nie wyrzekam się czegoś na co mam ochotę ze względu na to, że dołączyłam ćwiczenia E. Chodakowskiej do swojego codziennego dnia.

Robię 2 x 20 min i powiem wam, że to prawdziwa katorga mimo, że ćwiczenia wyglądają banalnie. Czuje się każdy miesień. Mam 3 dni za sobą. Po każdym ćwiczeniu jestem zadyszana, ale i usatysfakcjonowana. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mnie zrzucanie zbędnych kg nigdy nie dotyczyło i nigdy nie będzie (mam nadzieję), jem co chcę, ile chcę, kiedy chcę, a lubię jeść. Jeśli widzę, że jem za dużo, to naturalnie jem mniej, albo przez dzień do dwóch wcale, bez żadnego wymuszania, samo się dzieje. A tak to dwie, trzy czekolady naraz, 5 lodów pod rząd nie jest niezwykłym wydarzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, można nabyć z gazetą shape. niedawno wyszedł nowy nr z połączonymi ćwiczeniami, ale ja korzystam z filmików na youtube.

 

[videoyoutube=j_iRGMFgRfo&feature=plcp][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=FVzNHbV0ELE&feature=plcp][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=U5nIWbNxRJ8&feature=plcp][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=5sctqjrVEfA&feature=plcp][/videoyoutube]

 

to są wszystkie filmiki z płyt. :)

 

-- 11 lis 2012, 19:34 --

 

Siddhi, mnie pozostało rzeźbienie ciała. Lubię mieć jakiś cel i móc patrzeć jak zostaje osiągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×