Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, mnie bardzo zainteresowały te ćwiczenia. Przeczesałam internet i znalazłam informacje i bardzo dobre opinie na ich temat. Właśnie pobieram cały program, mam nadzieję, że się w tym połapię. A Ty jak długo już ćwiczysz? Może uda mi się też zacząć, tylko u mnie najgorzej z motywacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiły mnie Wasze zdjęcia, ale tak naprawdę nie ma się z czego śmiać, bo czuję się podobnie. Szczególnie Twoje zdjęcia Mushroom, bardzo do mnie przemawia:).

Co do programu to pobrałam go i jest tam 12 filmów. Wyczytałam gdzieś, że najbardziej odpowiedni dla mnie będzie zestaw Classsic+. Tylko nie wiem czy lepiej ćwiczyć wg kalendarza standardowego czy tego połączonego z P90x+.

Nie mam też w domu drążka, jak można go zastąpić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście obwieszczam, że od poniedziałku przechodzę na dietę i zaczynam ćwiczyć.

 

Proszę o poświadczenie przysięgi 3 świadków, żebym się tego później nie wyparła :D

Oczywiście to, że od poniedziałku nie znaczy, że dzisiaj i jutro mam zamiar leżeć plackiem i żreć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, w filmie 2 - chest back zaraz prawie na początku jest podciąganie na drążku.

 

-- 20 paź 2012, 22:30 --

 

L.E., poświadczam również. Podobno najlepiej jest nie zaczynać od poniedziałku, ale od zaraz. Mi tak jednak trudno, bo muszę się psychicznie do tego przygotować. Zamierzam do tych ćwiczeń zaciągnąć mojego faceta (on w przeciwieństwie do mnie jest za chudy), bo w dwójkę większa motywacja, ale czarno to widzę. Z niego jeszcze większy leń niż ze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nic nie szkodzi.

Zdobyłam już program p90, jeśli możecie to napiszcie czy ten kalendarz: http://www.workout-calendar.com/power-90-workout-calendar/ na pewno jest do tego programu. Chcę mieć pewność, że wszystko jest jak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nic nie szkodzi.

Zdobyłam już program p90, jeśli możecie to napiszcie czy ten kalendarz: http://www.workout-calendar.com/power-90-workout-calendar/ na pewno jest do tego programu. Chcę mieć pewność, że wszystko jest jak być powinno.

nie, nie jest (chyba)

ja używam tego http://img.photobucket.com/albums/v301/Vixia/esrtysrduydtu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też już dawno "rzuciłam" dietę i cwiczenia... ,będę musiała znów zacząć, ale teraz nie jest na to dobry czas - za dużo spraw na głowie, ale potem zobaczymy. ;)

L.E., nie używaj aż tak mocnych słów wobec siebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×