Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem kiedyś tekstów o medytacji, ale większość traktowała o podejściu z punktu widzenia "zdrowego człowieka". Nikt nie chciał uwzględnić, że depresja to na tyle specyficzny stan że wymaga osobnego podejścia. Na tym forum jest właśnie taka (nieco już wyludnione) grupa medytacyjna. Pomyślałem że podobnie sprawy się mają z nauką. Stąd ten pomysł.

 

Chyba jadę jutro do Konina po stroik do gitary i zacznę się uczyć grać "From the Beginning" ELP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytajac coś zwróciłam uwagę na jedno zdanie...

 

"Inteligentni ludzie nigdy sie nie nudzą .. "

 

 

:smile:

 

-- 06 lis 2012, 02:24 --

 

monk.2000,

 

 

O.o.

 

Na jakiej gitarce się uczysz??

 

 

 

Dobry pomysł... Pewnie komuś zapewne pomoze.. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, mają 500 pomysłów na minutę i nie wiedzą który zrealizować. Odnośnie przypadków "inteligentnych" ludzi to ostatnio czytałem książkę (dość dawno już) o kompozytorze węgierskim, Bela Bartoku. Może kiedyś dokończę. Żeby jednak skończyć czytanie tej książki, musiałbym mieć spore wykształcenie muzyczne, albo wydajny procesor żeby się połapać. Zastawię na później.

 

-- 06 lis 2012, 02:28 --

 

Mam taką drewnianą w domu (nie odróżniam klasycznej od akustycznej). Skończyłem muzyczną edukację z chwilą gdy instrument się rozstroił i nie potrafiłem przywrócić mu brzmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę rozczarowałem inteligencją opartej na ciągu operacji w głowie. Stwarza to wiele problemów. Pomógł mi trochę ten koleś, którego filmik może przed chwilą oglądaliście. Można nadal myśleć, ale myślenie nie jest ciężarem tylko przywilejem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by też było na bassie. Ale jak już chwycę jedną gitarkę to z innymi pójdzie lepiej.

[videoyoutube=TQQdYokbp4E][/videoyoutube] W trio ELP wokalista grał na basie i w sumie to taki podział obowiązków mi by się podobał w potencjalnym zespole :)

 

-- 06 lis 2012, 04:01 --

 

PS Jak ktoś słucha Techno, współczesnego popu a nawet disco polo to polecam ten filmik żeby zapoznać się z tym jak kształtowały się początki "nowoczesnych" brzmień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×