Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT vol.4 "Terapeutyczna sesja jesienna"


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocław - jak dla mnie jak najbardziej ok :) Z tym, że ja niestety nie będę miała jak Dorcia możliwości Was przenocować, bo mam małe mieszkanie, a mama na miejscu i raczej by Jej to nie odpowiadało.:( Ale mogę się zorientować w cenach noclegów, itp.

 

-- 03 paź 2012, 21:07 --

 

Powietrzny Kowal, a gdzie na samo picie? :mrgreen: na integrację :P

 

halenore, gdziekolwiek by był zlot, obiecuję, że tym razem nie będę Ci się już kojarzyć z miską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jesienia nad jeziorem 3 dni siedziec i przeniknąc ta wilgocia na kempingu to nie ,a tak sie wyjdzie w miasto i ok bedzie zrobimy sobie knajping,

New-Tenuis,

Aga ważne zeby kibelek był ;)

 

-- 04 paź 2012, 01:33 --

 

Powietrzny Kowal,

na spotkanie sie pogadanie i dodatkowo przez przypadek na picie, ale niekoniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Simpatico1 (61%)

6.Wiola (62%) :lol:

Zupełnie jak z przepisów mojej babci - gotować na małym ogniu 11 i pół minuty. :D

 

-- 04 paź 2012, 16:52 --

 

halenore, gdziekolwiek by był zlot, obiecuję, że tym razem nie będę Ci się już kojarzyć z miską...

Eee tam. :pirate: Miałam dostać rangę "Miskowa", ale widzę, że nic z tego. :bezradny:;)

Dostaniesz coś w prezencie za pomoc w najcięższych chwilach. ;) Ale już tym razem nie będzie trzeba mi jej udzielać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałam zmianę terminu z 12-14 października na trochę późniejszą, bo:

- musiałabym to wszystko sobie zorganizować, podróż dla mnie będzie trwała koło 7-8 godzin :(

- w ten weekend już muszę ( :? ) przetłumaczyć te dziwne rzeczy dla mojego promotora

 

Ale chcę przyjechać, może być ten Janowiec, tylko ustalmy jakiś bardziej odległy termin. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×