Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie potrafie sobie sama poradzic


kalina_19

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem od czego zaczac. moze od tego ze jestem bardzo nerwowa i to wystarczy? krzycze na wszystkich?maz mnie zostawil tydzien temu powiedział ze ma juz dosyc bo ciazgle sie dre na niego na dzieci? nieiwem co sie stło i kiedy sie to zaczeło? 3 lata temu stracilismy drugiego synka urodził sie w 36tyg martwy sekscja wykazała ze był zdrwoy , rok poznij urodził sie 3 syn, niby mam 2 zdrowych synków. ale dlatego jestem taka okropnie nerowa? niechce ale jestem, ciagzle ejstem nerwowa zcazełam brac tabletki mama mi przywiozła z polski ale czy to pomoze? mieszkam w ui moze powiennam sie zgłosic na gp i moze jakas terapia a by radzic sobie ze złoscia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kalina 19 uwazam ,ze terapia w Twoim przypadku bylaby wskazana...stracilas dziecko...to jest trauma.....

Przeciez to Twoje zachowanie ma jakies swoje przyczyny...

Ktorych warto by dociec na terapii

i przepracowac je...

Terapia mazlenska wspolna..bylaby chyba najlepszym rozwiazaniem...bo problem moze tez tkwic pomiedzy wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łazarz,

hydroksyzyna raczej nie chociaz moze w niektórych przypadkach ;)

 

-- 21 lut 2012, 00:19 --

 

kalina_19,

straciłas dziecko jesli było to dziecko długo wyczekiwanie i upragnione ,wyobrazalaś sobie jak bedziesz sie nim opiekowac razem z mezem , jak bedzie miało swój pokój itp. rzeczy to przezyliscie duza stratę, która czesto jest powodem rozpadu nawet zwiazku, terapia małezeńska by się przydała a moze i idywidualna i moze jakies tabsy od psychiatry na uspokojenie wyciszenie, jak chcesz by było lepiej to coś musisz zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×