Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienks


towdy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pisanie podziękowań :?: . pewnie lepiej byłoby napisać w off-topic ale to subforum czyta jednak trochę więcej osób więc piszę tutaj :twisted: . Najwyżej upomnienie dostanę :P .

muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie byłem w miejscu, gdzie można "spotkać" tylu mądrych i wrażliwych ludzi... jestem tu zaledwie tydzień a już polepszyło mi się z moją fobijką społeczną... na ulicy nie patrzę już na ludzi jak na potencjalne zagrożenie dla mojego dobrego samopoczucia i poczucia własnej wartości. do tej pory czułem jakby moje myśli przechodziły przez filtr, który sprawia że postrzegam ludzi jak bezduszne istoty, potrafiące tylko wyśmiewać, krytykować, sprawiać przykrość. tak na nich reagowałem mimo że tak o nich nie myślę. próbowałem se wmówić że ludzie są dobrzy i wrażliwi w nadziei, że pozwoli mi to zdrowo reagować na otoczenie. to co jest zakodowane w podświadomości jest jednak silniejsze niż rozum i racjonalne myślenie...

 

wiem, że do wyzbycia się lęków jeszcze daleka droga, ale...

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ. PRZYWRACACIE MI "WIARĘ" W LUDZI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod dziękczynny wątek. Przez ponad miesiąc żyłam w stanie paniki totalnej (oczywiście chora na kilka nowotworów). Teraz mi lepiej, bo wiem, że wszystkie straszne rzeczy i doznania, które uznałam za niezwiązane z nerwicą cą nerwicą. I już mi lepiej, bo się ich nie boję.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×