Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień kolejny


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znowu upadłem...Zdarza mi się to dość często choć walczę ze swoimi słabościami od dwudziestu lat. Zastanawiam się co jest moim największym problemem czy smutek którego nie mogę pokonać czy uzależnienie od jedzenia czy od seksu...Tak często zazdroszcze innym ludziom takiej zwyklej, monotonnej normalności...tego że Ich problemem jest wybór koloru farby do płotu a moim walka z własną psychiką. Mam 34 lata a dziś znów poddałem się jak dziecko..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie

Jestem jednym z tych co przeszli chyba wszystkie etapy Terapi uzaleznień ale po latach są w punkcie wyjścia. Poza tym uzaleznienie jest moim wtórnym problemem - nie od tego wszytko się zaczeło...Zaczęło się od antydepresantów i jak na razie to trwa..

Dziś czuję że chciałbym po prostu tym pisać i mówić..a nie rozmawiam o tym z nikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim walka z własną psychiką

 

Może Twoim problemem jest właśnie walka...

 

Pomyśl, że trudno jest zachować spokój/balans w momencie, gdy jesteś w stanie walki z częścią siebie (psychiką). Poza tym - gdy walczysz sam ze sobą, to kto wygra? Nikt nie może...

 

Potraktuj to, jakbyś miał w sobie 2 części, które się nieustannie kłócą, a Ty miałbyś być negocjatorem, który ma pomóc im zauważyć, że razem mogą więcej niż oddzielnie, że współpracując obie części zyskują i służą wyższemu dobru (całemu systemowi).

 

Jeśli będziesz miał z tym problem, wypisz na czym zależy jednej części i na czym zależy drugiej części - i pomyślimy wspólnie jak znaleźć dla nich wspólny język.

 

Dziś czuję że chciałbym po prostu tym pisać i mówić..a nie rozmawiam o tym z nikim

 

Tu jest doskonała przestrzeń do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×