Skocz do zawartości
Nerwica.com

Codzienność- nie może być lepiej;(


Gość Akin

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj pomocy... To nie może tak bys aby matka Ciebie biła, wyzywał itp.

 

może na początek porozmawiaj ze szkolnym psychologiem. Tylko ja wiem, ze to nie jest takie proste wyrzucić z siebie tyle só o swojej rodzinie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekla, jesteś pełnoletnia?

Jeżeli nie, zgłoś się do pedagoga szkolnego. Powinien on zgłosić sprawę do sądu rodzinnego, następnie przyznają mamie kuratora. Oczywiście, jeżeli chcesz załatwić to na drodze prawnej a to chyba jest najlepsze wyjście póki nie odejdziesz z toksycznego domu. Nikt nie ma prawa ubliżać Ci w ten sposób. Pamiętaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec nie mieszka z Wami (przepraszam za niedyskretne pytanie)?Nie możesz wyprowadzić się do niego?I popieram przedmówczynię-idź na policję.Może akurat trafisz na kogoś normalnego tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że takowe ośrodki potrafią zorganizować zakwaterowanie i pomoc nie tylko psychologiczna, prawną ale również finansową. Do tego są bardzo dyskretni. Wiem, sprawdziłam...

tekla, jeśli nie zdecydujesz się na konkretny krok w stronę poprawy swojej sytuacji, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Nie ma się co oszukiwać: nie możesz liczyć na ojca.

I pytanie: czy Twój chłopak wie o Twojej sytuacji? Czy nie może Ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złotko, dlaczego nie piszesz wszystkiego co Ci zalega na duszy. Pisz. To jest nawet łatwiejsze aniżeli rozmowa. Niestety nie jestem z Krakowa, ani nie mam sposobności tam się zjawić (praca) więc skorzystaj z tej formy. Pisz. Na pewno znajdę czas na odpowiedz. Nie tłamś tego w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekla, jak sie miewasz? Policji nic nie udowodnisz, bo jak piszesz śladów nie widać. Jedyne co w tej sytuacji mogę ci poradzić, to zmiana miejsca zamieszkania. Masz 19 lat i w tym roku masz maturę, tak? Jakie masz dalsze plany? I o co chodzi z tą ciążą - czy ty jesteś w ciaży? Znasz angielski? Jeśli tak, to moze chciałabyś wyjechać za granicę. Na czas znalezienia pracy i pokoju, zatrzymałabyś sie u mnie. Odległosć leczy rany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dyktafon lub kamerę w telefonie? Jeżeli tak to spróbuj nagrać napad złości twojej matki. Nie, nie będzie to łatwe, lecz jeżeli nagrasz to i dasz na policję powinni zareagować.

Możesz też spróbować zadzwonić na Niebieską Linię lub inne telefony alarmowe ( www.niebieskalinia.pl )

Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×