Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robicie w domu?


pink_hope

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam spytać jak w temacie ...co robicie w domu gdy choroba nie pozwala normalnie funkcjonować?

Mam silną depresję, silne stany lękowe i agorafobię która uniemożliwia mi wychodzenie. Oprócz standardowych domowych czynności nie potrafię wymyślic nic sensownego...zabija mnie to jeszcze bardziej, ponieważ jest za dużo czasu na myslenie. O pracy mogę zapomnieć, choc tak dla fantazji wysyłam swoje cv do pracodawców,,oczywiście bez odp. Prosze o parę rad i pomysłow. Zawsze byłam pracoholikiem, a od momentu choroby jest to dla mnie dramat.Książki, krzyżówki, druty itp. odpadaja, przerabiałam to już.....Hobby to fotografia i podróze..jak na ironie losu....Poradźcie coś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, bo kogoś interesowało , jak spędzałem czas przez 13(?) lat ostrej agorafobii.

Piszesz, że książki przerabiałaś. Są z pewnością książki, których jeszcze nie przeczytałaś.

Dla jednego książką, która zmieni jego życie jest Biblia PHP, dla innego Biblia NLP.

Ale na początku dużo czasu spędzałem w sieci. Potem przez 10 lat zajmowałem się psem.

Dzięki zwierzakowi zacząłem wychodzić z domu trochę. Choć to odpowiedzialność duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×