Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hejo!! Pomozecie??...;P


Mercedes

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam wszystkich cieplutko, bo to moj pierwszy post na forum:) i mysle nie ostatni.

 

Otoz postanowialam tutaj zagladnac, poniewaz choruje na nerwice (bynajmniej mam takie objawy-szczegolnie bóle zoladka).

Choruje juz od jakis 10 lat ;(, ale ostatnio choroba (bołe) sie nasilaja i zdazaja sie coraz czesciej... bralam juz chyba wszystkie rodzaje tabletek...chodze na terapie i NIC ;(

czy spotkaliscie sie juz z czyms takim? moze wiecie jak sie tego po prostu "pozbyc"?

a moze macie kogos dobrego w te klocki do polecenia??

Raz jeszcze pozdrawiam i ślę buziaczki!

xxx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoł,

tak w ogole to jestem kobietą;D

a wracając do tematu mojej choroby.

otoz jakies 10 lat temu zaczełam miec pierwsze objawy tj straszne bole zoladka i nudnosci, plamy na dekoldzie, mokre dłonie itd. ale bylo to na tyle rzadkie zjawisko, ze sie za bardzo tym nie przejełam... pozniej stopniowo sie wszystko nasilalo...no i rozpoczelam leczenie... na poczatek lek. ogolny, pozniej urolog, gastrolog, chirurgia miekka- po wszystkich mozliwych badaniach i branych medykamentach stwierdzili ze jestem zdrowa jak rybka -teoretycznie....az w koncu trafilam do psychiatry i psychologa (jakies 1,5 roku temu).

Brałam Xanaxy, Coaxile itp....ale tez nic nie pomogło...a bole rosły, wiele razy wracajac z pracy wymiotowałam...nic przyjemnego:((

terapia tez na razie nie daje zadnych korzystnych rezultatów...

generalnie jestem optymistka i jestem bardzo zadowolona z zycia....ale te bole mnie w wielu rzeczach ograniczaja i nie pozwalaja nic zaplanowac;(

jedyne lekarstwo no te dolegliwosci jest sen- wtedy dopiero przestaje...tylko jak mozna przestac całe zycie???

Moze ktos mial podobne dolegliwosci do moich-prosze odezwijcie sie i poradzcie...

Buziaki!

xxx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×