Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej,hej


Karolinax33

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że opisujecie tu swoje problemy,więc i ja się podzielę..

Od zawsze nie mam łatwego życia,ale zawsze dawało się radę.2 lata temu zostałam tylko z chłopakiem.Bycie ze sobą 24h na dobę i wiele pretensji do siebie,świata,innych sprawiło że psychika mi siadła.Od 2 lat miewam ataki zgniatania w klatce piersiowej (miałam pod tym kontem robione badania,jest ok),od kilku lat sny na jawie (paraliż,głosy,obserwacje).Czytając wątek o depresji i nerwicy zauważyłam że w depresji wszystko jest na tak,w nerwicy mam lęki,napady furii,te bóle klatki piersiowej i chyba te sny.2 dni temu byłam kolejny raz u lekarza i zaproponował mi leczenie z ppsychiatrą bądź psychologiem i leki albo sesje nauczające jak kontrolować ciało i umysł-wybrałam to drugie.Potrzebuję pomocy,zdaję sobie z tego sprawę ale nie mam żadnego zrozumienia w osobie mi najbliższej,w rodzinie,znajomych juz nie posiadam.Ciężko jest uporać się z tym samej,co gorsza chwilami tego nie chce.2 lata temu miałam próbę samobójczą,pluję sobie w brodę że wtedy wezwałam pogotowie.Teraz miałabym spokój..

Sorki za zmianę postu ale stwierdziłam że przywitam się tak jak wszyscy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) od dawna zdaję sobie sprawę że potrzebuję pomocy i mam nadzieję że uda mi się z tym wygrać.Problem jest w tym że ja jednego dnia jestem super szczęśliwa,a drugiego najchętniej skoczyłabym z okna.Boję się że z pomocą też tak będzie-początek fajnie,a potem stwierdzę że to nie ma sensu.Męczące jest takie bierne podejście do życia.Poczekam na pierwszą wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×