Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie ;)


Wypalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Przepraszam ze tak od razu z "grubej rury" ale... Jestem po kilku probach samobojczych,od 10 lat miewam na zmiane okresy depresji,euforii i po prostu "normalnego" zycia.Dwukrotnie probowalem psychoterapii(ostatni raz pare lat temu), przez dwa lata bylem leczony psychiatrycznie(nie szpital, ale wizyty u psychiatry raz na miesiac,dwa + leki- rispolept i lerivon). Ponad rok temu przerwalem leczenie, po prostu nie bylo mnie stac ani na leki,ani na psychiatre(leczylem sie prywatnie),a wydawalo mi sie ze juz sobie poradze sam... W efekcie pol roku temu wpadlem w kolejna ciezka depresje, probowalem sie zabic (przedawkowalem leki, zalosne i oczywiscie nieskuteczne, przez trzy dni bylem jak nacpany). Teraz znow zaczely sie nerwice, problemy ze snem, zwiekszona agresja, niestabilnosc emocjonalna...standard w moim beznadziejnym zyciu. Mam tego dosc i chcialbym sie w koncu wyleczyc, ale nie mam pieniedzy ani na leki ani na leczenie prywatne. Czy w ramach ubezpieczenia przysluguje mi jakas skuteczna terapia?Moglibyscie polecic cos na terenie Katowic?

Z gory dziekuje za rady w stylu idz do szpitala, raz w zyciu(po pierwszej probie samobojczej) dalem sie tam zamknac i nigdy wiecej tego nie zrobie. Szpital nie leczy,a jedynie izoluje chorych psychicznie, przynajmniej ja tak uwazam po pobycie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrucha: zbagatelizowalem leczenie, coz... milo bylo samemu sobie wmawiac ze moze juz wszystko ok i wrocilem do "normy", glupie,fakt, ale nigdy nie twierdzilem ze jestem madry...

Magda-27: a wiesz ze sie urodzilem w Rudzie ;) dokladnie w szpitalu na Goduli...Niestety mieszkalem w Bytomiu i Katowicach, Rudy praktycznie nie znam. Ale jesli ta terapia jest skuteczna, to czemu nie, bede wdzieczny za numer, sprobowac nie zaszkodzi.

Dzieki wszystkim za szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×