Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM :)


wiex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy.. obecnie mam 23 lata i w wieku 18 lat narodziła się ta główna nerwica czyli napady lękowe i każdy inny objaw nerwicy bo szczerze to nie ma chyba objawu którego ja nie miałem :D z tym że nerwowy,wrażliwy i podatny na różne nerwicowe objawy jestem od małego:)Niestety ...... Czytałem często różne fora tego typu ponieważ szukałem odpowiedzi na własne "potargane nerwy".Postanowiłem się zarejstrować bo uważam że takie forum to dobra terapia prawda ? chyba nawet najlepsza z możliwych.... Można sobie po mału wbijać do głowy że to "TYLKO NERWICA" a nie stwardnienie rozsiane,rak czy schizofrenia...Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Tak, zgadzam się, ze to bardzo dobra terapia... A może nie cała, może tylko jej element. Nie martw się - niemal każdy z nas wbijał sobie coś do głowy w związku z nerwicą - od własnej beznadziejności, przez najcięższe choroby ''fizyczne''. Zresztą, czy ''zdrowi'' też tego nie raz nie robią? My tylko troszeczke ''mocniej" :)

 

Gratuluję, że się zapisałeś i wspomniałeś kilka słów o sobie - to już wymaga sporej odwagi :) Jeżeli tylko będziesz chciał napisac coś więcej, na pewno chętnie przeczytam(y).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×