Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 14:27
Co do uzewnętrzniania się jeszcze... Myśli które ostatnio tak pasują do mnie :P :

“Załamany jestem wszystkim. Sobą, perspektywami. Uderza to we mnie. Nie jestem sobą. Nie wiem, gdzie i jak żyć. Mam kompleks niższości i wszystkiego się boję. Dno.”
— Jan Paweł Krasnodębski

“Lękam się, że się okaże, iż będę dalej żyć, dalej jeść, spać i trochę czymś się zajmować i powoli tępo przyzwyczaję się być „nieszczęśliwą i sceniczną” figurą.”
— Thomas Mann

Znaczny spadek endorfin, jakby organizm sam zadecydował, że teraz będzie źle...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 14:46
nie chciałam sie tu wyżalać ale dzisiaj mam dość wszystkiego
to co miało być przyjemne zrobiło sie jednym wielkim g...
czyli miało byc ciekawie a wyszło jak zawsze
mocniej mysle o samobójstwie
tylko nie chce zeby bolalo i nie chce zeby dzieci mnie znalazły
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2015, 15:18
Dzień dobry! :papa:

No co tak dzisiaj tu nostalgicznie i pesymistycznie? Halooo! Dość tych rozważań nad nędzą życia... takie bywa, ale bywają też lepsze momenty, dni, tygodnie i warto (trzeba) mieć nadzieję, że one powrócą.
Pora roku i pogoda przydupia nieco, ale jak napisała Kosmo- terapeutka stawia twardo sprawę- polski listopad, czyli normalka! :D
Nie poddajemy się, zwalniamy tylko trochę tempo... :great:

kosmostrada, a ja dopiero niedawno siadłam na d... w pracy, od rana miałam sprint niezły, plecy mokre - dzisiaj była praca biegana z papierami pod pachą, z budynku do budynku, piętra zaliczone, kilometry w nogach też. A przecież jest niby komputeryzacja :bezradny:

cyklopka, czyżby trener dostał focha, czy taki zabiegany?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 15:25
dziekuje ze ktos po za Platkiem mnie tu zauważa (tylko dlatego ze nikt inny nie był online}
staram sie ale jak zawsze wychodzi
jestem nikim
czas z tym skończyć ale wybór tródny

w podpisie powinnam miec
przepraszam za błedy
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 15:28
chmurka66 napisał(a):dziekuje ze ktos po za Platkiem mnie tu zauważa (tylko dlatego ze nikt inny nie był online}
staram sie ale jak zawsze wychodzi

Ja zawsze widzę :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lis 2015, 15:43
chmurka66, napisz dokładnie o problemie, z czym masz trudności, co Cię gnębi i tak przygniata? Bierzesz jakieś leki?
Życie to codzienna walka, nam też bywa ciężko.
Napisz co porabiasz w domu.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2015, 15:52
mirunia, Hej Kochana! Ja to już wolałabym cieknący pot, niż picie sryliarda kaw, żeby nie zasnąć przy biurku. ;) Ale w czwartek też wychodzę służbowo, więc już się cieszę, tylko przetrwać jutro. Ale masz energię i pozytywne nastawienie na dziś, co mnie bardzo cieszy!

cyklopka, Pewnie chłopak był zaaferowany...

A w ogóle, to nie wiem, czy jestem w stanie udźwignąć ten ostatni ton Spamowej... :bezradny:

No, wydrukuję jeszcze jeden dokument i do domku robić schabowe.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 15:58
kosmostrada napisał(a):A w ogóle, to nie wiem, czy jestem w stanie udźwignąć ten ostatni ton Spamowej... :bezradny:

Pomogę Ci dźwigać... :P

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2015, 16:08
Dzien dobry Kochani:********
Ja niedawno wrocilam z terapii i z miasta . Poobnosilam swoje lęki po sklepach . A ranek dramatyczny :hide: takie lęki ze mnie az przyduszalo i rzezilam jak astmatyk. Do tego na terapii wpadlam w panike jakz aczelam zas zaglebiac sie w problemy z pania K. T jednak stwerdzila ze tydzien z zaswiadczeniem dla mnie zaczeka i zobaczymy jak sie bede czula ale nie wroze sobie lepszego samopoczucia. Wiem ile u mnie trwa wygrzebywanie sie z dna.

Pozniej w sklepie zas malo ataku nie dostalam a achcialam kupic tylko kawalek kurczaka :roll: tak mnie odrealnlo w momencie ze mialam wyjsc.No ale nie wyszlam.

Nastepnie byly za darmo w kosmetycznym robione pazuraski hybrydowe i pomyslalam a moze sie zapisze na takie , cos mi sie od zycia nalezy ... i weszlam odwaznie do srodka i coz , nie bylo juz terminow :P
Za to otwarli nowa cukernie na placyku i byla degustacja ciast i pomyslalam a ciul z moja fit dieta i tak schudlam ostatnio to sobie wezme kilka i pojadlam ciasta bounty i ambasadora.

Podsumowujac --- samopoczucie jak idz stad i nie wracaj. herezji pelna glowa , paranoje nowe nastapily i ogolnie to bym siebie w kosmos wystrzelila.

Ale uwaga , uwaga!!!!!!!!!!!!!!! --------> Pani k wczoraj skierowanie wyslala bo dzis zadzwonila pani z UP i powoedzala ze z wczorajsza data skieorwanie do nich przyszlo .....No i pytla a kiedy mam czas zenby je sobie odebrac , umowilam sie na czwartek bo jutro ide do kontroli mojej rany i pecherza .., A i wg pani K mam tylko trzy dni na odebranie skieorwania i zrobienie badan a wg UP mam na to dni 30. I kto tu jest pomylony???? :roll: :roll:

Teraz tylko musze jakies czary mary zrobic zeby lekow sie pozbyc i wmiare dac rade isc do pracy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 16:15
platek rozy, oj Kochana trzymaj się cieplutko :***** Muszą Ci minąć te złe stany, jak dziś i będzie lepiej... Zrelaksuj, się odpocznij, zajmij się czymś ciekawym i radosnym Kamilko... :) :*

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 16:44
Platek rozy, pomyśl, że praca może i leczyć :great:

Wybaczcie, że ja buczę, ale ogólnie gdzieś tam podskórnie mam, że wojna, no i tam ogarnięcie obowiązków, żeby nic nie zawalić. Takie lekkie lęki w nocy, zapomniałam lekarstwa wieczorem.

No oczywiście, że pan mnie nie zauważył w tłumie, po temu się nie przywitał, ale jak wypiłam trzecią kawę to naturalną koleją rzeczy wpadliśmy na siebie z uśmiechem w drzwiach do toalety dla personelu :oops:

Ale widzę jakie te stare schematy myślenia są wygodne, jak ciepłe kapcie :105:

Czekam na moją gimbuskę u pana dziadka w domu, wsiąkło ją mocno, w sumie siedzę już pół godziny, zaraz chyba pójdę, bo za całe popołudnie to mi raczej nie płacą.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 lis 2015, 17:05
Ja siedzę właśnie u swojej terapeutki w poczekalni :-P

Kosmostrada, nasze dołki są chwilowe, przetrwamy je i znów będziemy patrzeć na jasna stronę życia ;)
A przynajmniej ja, bo przyznam szczerze, juz mnie trochę znudziło smecenie.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 18:30
Jestem spięta jak cholera, serducho mi fika jak klapa od śmietnika, mogę spróbować tylko mojego szczególnego antidotum, znanej gry z lat 90-tych :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:32
cyklopka, obawiam sie ze w takim stanie :******* jak teraz jestem to ogromne wyzwanie i nie wiem czy podolam . Taka dluuuga i wyboista , pelna przeszkod droga do tej pracy byla ze zmeczylam sie doszczetnie i efekt --- lęki w cholere wybujale,.
Wojna tez mnie przeraza...

filip133, ntak szybko mi to nie minie niestety... najgorzej mam z wyjsciem z domu i sklepami... Nosz a tak juz w tych kwestiach bylo dobrze,

T mi dzis wytlumaczyla ze nerwica to moja przyjaciolka ktora krzyczy do mnie "halo zwolnij" no dziekuje za taka przyjazn odparlam . :roll:

Obiad dopiero bede jadla a siedze wymeczona , zdolowana i myslaca o wyprawie na tamten swiat.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg