Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypadanie włosów?


carmen1988

Rekomendowane odpowiedzi

idz do dermatologa i zgłoś ten problem.on moze ci przepisać specjalną wcierkę do włosów,może skierować cie na badanie TSH i żelaza we krwi,może powiedzieć że to ze stresu i nic nie można poradzić.może byc to też jeden z objawów boreliozy.jeśli masz wątpliwości zrób sobie prywatnie badania krwi na obecność krętków.jeśli wyjdzie pozytywnie to idz z wynikami do lekarza ogólnego.tam dostaniesz odpowiednie antybiotyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady :roll: może jeszce tomografia, rezonans i w ogóle do szpitala na oddział..to już nawet ja nie popadam w taką paranoję a ostatnio "umieram" na wszystko :)

to nie paranoja.mi też wypadają włosy i poszedłem do dermatologa z tym problemem i rezultaty były jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdaję sobie sprawę, iż znaczna część osób borykająca się z nerwicą, depresją-tak jak ja, uskarża się na bardzo intensywne wypadanie włosów, mogę polecić-sprawdziłam na sobie, i uwierzcie efekty naprawdę są, szampon Placenta Activ-Elidor Hair Care, lub firmy Bilba, jak również kapsułki Colvity. Szampon marki Bilba działał rewelacyjnie, niestety z informacji jakie posiadam, zaniechano dystrybucji tego produktu, na terenie Polski, szampon Placenta Activ-jest tj. odpowiednikiem Bilby. Stosuję go od ok. początku maja, może trochę krócej, i faktycznie widzę, że włosy mniej wypadają, do tego w/w kapsułki-efekty widać ( przez m-c brałam 2x2, teraz zeszłam do 2x1), byłam w swojej fryzjerki, i powiedziała że mam bardzo dużo nowych włosów-zrobił mi się meszek na głowie-hurrraa:). Nie ukrywam, iż była to dla mnie ważna kwestia, ponieważ moja choroba, spowodowała, że włosy wypadały mi garściami, do tego stopnia, że zaczęły mi się robić prześwity między włosami-teraz wszystko zarosło i rośnie:) W związku z tym, mogę szczerze polecić te specyfiki, kapsułki wiadomo nie są może tanie, są jeszcze np. marki Olimp, kolagen active-też działa, moja znajoma je stosuje, i są trochę tańsze, także jeżeli ktoś boryka się z tym problemem, może powinien spróbować w/w produktów, być może Mu też pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×