Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obgadujemy!


Gość Anna Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Choć to nie grzecznie,ale "nic co ludzkie na nie jest obce"

 

 

Miałam koleżanke.Wykształcenie policealne,a zarozumiala jakby ukończyla kilka uczelni z tytułem doktora.A przy tym się nade mną wynosiła,więc tym bardziej mnie złościła.

Opowiadala mi o pewnej chorobie "koutun".Jak się dowiedzialam byla to choroba śmiertelna i tego "koutuna"nie można bylo z włosów ani obciąć ani rozczesać.Uparcie mnie zapewniała "naprawdek,była kiedyś taka choroba"

Nie wiedziałam,czy się mam śmiać czy płakać :?

 

Nawet nie wiem jak to się pisze przez "u" czy "ł" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam jedną dziewczynę, ciągle narzeka na swój los a nie potrafi się wziąć w garść i naprawdę cieszyć się życiem. Unika ludzi a mimo to twierdzi, że ma z nimi świetny kontakt. Jest totalnym śpiochem i jest zła, gdy ktoś każe jej coś zrobić (co za zołza!) :x Ogólnie jest żałosna, ratują ją tylko niektóre chwile kiedy jest do zniesienia i daje się ją lubić, ja osobiście jej nie znoszę, ale muszę z nią żyć. Z jednej strony twierdzi, że jest zadowolona z życia a z drugiej jest jak jarzynka - głupia dziewczyna.

 

Najgorsze jest to, że to JA :(

 

A co do tematu: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"

Choć fakt czasami upuszczenie pary pomaga, więc hulaj dusza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prusak! tak nie wolno :(

wiem że zazwyczaj widzimy wady innych które i my mamy.Ale czasem można i sobie ulrzyć,czasem obgadujemy żeby podnieść,choć na chwilę sobie samoocenę,a tu miałam,na myśli tak na wesoło ;) a to bezpieczna forma,bo nazwisk nie podajemy,nikt nikogo nie zna więc nikogo nie krzywdzimy.

a ja też potrafię siebie "obgadać". Jak bym miała narysować swoją karykature to była by wielka głowa,z nie proporcjonalnie wysokim,wielkim czołem i ogrąmnym nosem z brodawką na czubku,taka "wszystko wiedząca"wredna jędza :evil:

A kiedyś siedziałam z kolegami i jeden z nich bawił się moimi okularami.Odwócił je i powiedział "O! widzę wszystko odwrotnie" a ja szybko wyciągnełam po nie ręke i krzyknełam "pokaż!" :mrgreen: później ktoś powiedział "nie pal więcej tego gówna" a ja nie byłam wtedy najarana :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×