Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóle mięśni i nie tylko


mat1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wracam właśnie ze szpitala po okresie hospitalizacyjnym. Mam niesamowite bóle lędźwiowe ( coś na podobę rwy kulszowej) nerwobóle w okolicy żeber spięte i napiętą obręcz barkową i całe plecy są sztywne i bolą i są napięte jak plandeka na żuku.. Położyłem się do szpitala bo bóle były tak silne i natrętne(dalej są) że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować a nawet podnieść się z łóżka.. Miałem robione prześwietlenia RTG 2 x rezonans magnetyczny tomografię komputerową badali mi krew na borelioze i inne świństwa i wg badań wszystko jest okej... Lekarz podpowiedział że przyczyna może być nerwica ale nie brałem tego pod uwagę... oprócz bólowych spraw jest jeszcze nadmierne pocenie się rąk i stóp(które są lodowate tak przy okazji) wypadają mi włosy i mam trudności z oddychaniem przez te bóle...

 

 

Czy stosowanie antydepresantów pomoże mi w wyleczeniu tych dolegliwości? Nikt nie wie co mi dolega lekarze mówią żebym kładł się na reumatologię bo to może być to a ja sądzę że to wina psychiki bo miałem dość ciężko przez ostatnie 2 lata i dalej się pozbierać nie mogę bo teraz to skupiam się tylko na tym że mnie ciągle napier*** i nic z tym nie mogę zrobić.. Może ktoś przechodził przez takie same piekło albo podobne tak jak ja? Sorry jeśli się rozpisałem za bardzo.

 

a i jestem facet 23 lata....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stosowanie antydepresantów pomoże mi w wyleczeniu tych dolegliwości?

 

Hej.

Myślę, że skoro zdajesz sobie sprawę z faktu, że szwankuje Tobie jak to określiłeś psychika, to najlepszym, rozwiązaniem byłoby zajrzenie w jej głąb pod okiem psychoterapeuty.

Myślałeś o terapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×