Drodzy Użytkownicy,


Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-24 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.


Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-24 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Co to??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co to??

przez Kropeczka423 21 cze 2009, 21:09
Powiedzcie no co to może być.??
Mam zdiagnozowaną depresje.Używam leki i dobrze się po nich czuje.
Lecz miewam czasem drzenia całego ciała.Trzęsą mi się ręce,ale bardzo bo nie moge ,w sumie nie powinnam nic robić ,bo leci wszystko z rąk.
Co to takiego,z nerwów od leków?A moze to znowu jakaś choroba?
Offline
Posty
64
Dołączył(a)
29 sty 2009, 22:56

Re: Co to??

przez agusiaww 21 cze 2009, 21:37
Moze byc z nerwow, moze byc od lekow, jezeli Ci przed braniem leków tak sie robilo to nie od lekow, moze warto sie przejsc i zbadac do neurologa.
agusiaww
Offline

Re: Co to??

przez Fanaberia 22 cze 2009, 15:32
Myślę, że wielu ludzi ma takie reakcje. Prawdopodobnie to na tle nerwowym. Ale przy najbliższej okazji poinformuj o tym swojego lekarza. Wątpię, żeby to był efekt leków, ale w sumie nic nie wiadomo. Może zleci Ci jakieś konkretne badania.
Offline
Posty
12
Dołączył(a)
19 cze 2009, 11:43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Przeskocz do