Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do tych co biorą leki i zapomnieli jednej dawki......


Gość agusiaww

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialam wziac jedna tabletke Alventa tzn Effectin i kurcze wrocily mi skutki uboczne, bicie serca, zawroty glowy itd, czy jezeli ktos byl w podobnej sytuacji to ile trwaly mu te skutki uboczne, znowu sie bede meczyc z nimi 2 tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego problemu, o ile nie wezmie sie dawki podwojnej. Czesty błąd chorych polega na tym, ze w takich sytuacjach biorą od razu 2 kapsułki na raz - tego robic nie nalezy. Mi tez nie raz zdarzalo sie zapomniec jednej dawki (bralem Efectin 75 i 150 raz dziennie) i o ile opoznienie nie przekraczalo kilku godzin to bralem, a jesli bylo juz kilkanascie godzin po ustalonej godzinie zazywania to czekalem do nastepnego dnia i wtedy bralem jedna kapsulke zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie wystepowaly u mnie nigdy zadne nasilenia skutków ubocznych, ale tez ja nie mialem nerwicy tylko depreche wiec nie nakrecalem sie niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, pocieszyliscie mnie ale spanikowalam i zadzwonilam do psychiatry :mrgreen: i powiedziala tak jak napisal shadow_no ze tym razem skutki uboczne powinny trwac do dwoch dni i wszystko powinno wrocic do normy, UFFFFF.

Majster wlasnie wzielam tylko jedna dawke dzis bo nie wiedzialam w koncu czy wczoraj wzielam czy nie wzielam tej ALventy, i tak samo powiedziala psychiatra ze w takiej sytuacji nie nalezy brac podwojnych dawek bo mozna sobie zaszkodzic tylko jedna dawke -tak jak zrobilam :) To czekam teraz az mi sie poprawi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×