Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mysl przeslaniajaca zycie


zmeczonyproblemami

Rekomendowane odpowiedzi

Troche glupio sie czuje tworzac nowego posta.. Ale chcialem sie z Wami podzielic moim spostrzezeniem, moze to zainteresowac chociazby tych co maja problemy gastryczne. Jezeli moderator uzna to za stosowne to prosze o przeniesienie.

 

Odkad mam 15 lat zaczalem miewac negatywne mysli. Niekonczacy sie potok negatywnych mysli, nie potrafilem myslec optymistycznie, wesolo, lekko. Wciaz tak naprawde skupialem sie na swoim zdrowiu ktore jak wiadomo plata niezle figle podczas schorzeniom mentalnym na ktore cierpimy. Kilka tygodni temu na moje ciagle biegunki (nerwowe podejrzewam) wzialem sobie dobre probiotyki. Problem ustapil. Przez pierwsze 2 dni sie cieszylem. Wraz z tym wzialem zelazo ktore kupilem na wlasna reke po tym jak lekarz stwierdzil jego lekki niedobor.

Wtedy tez pojawila sie nowa mysl przewodnia, odczuwalem wciaz jakies zamulenie, rozkojarzenie, odciecie od swiata. Minely juz3 tygodnie odkad nie biore lekow, efekt pozostal. Biegunkami przestalem sie kompletnie przejmowac, zastapila je mysl "otepienia".

Zachowuje sie podobno normalnie, prowadze samochod, potrafie cos zalatwic bez objawow alzhaimera (juz sobie to zdazylem uroic).

I powiem Wam ze marzy mi sie powrot do stresow zwiazanych z fizjologia, nowa mysl mi przeslania zycie. Czuje sie jakby odciety od swiata, stracilem juz 3 kilo gdyz nie czuje glodu a wciaz jestem zaniepokojony moim stanem. Nie jestem w stanie nic robic..A obowiazki sie odkladaja, wszystko co zbudowalem powoli zaczyna sie burzyc.

Juz tysiac razy sobie mowilem ze to nie moze byc spowodowane lekami..A mimo wszystko pierwsze o czy mysle budzac sie to wlasnie to. Caly dzien o tym mysle. Nie ma czynnosci ktora by mi pozwolila o tym zapomniec.

Chcialem dobrze, wyszlo tragicznie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mam pojęcia, co mogłoby ci pomóc, ale...

te problemy gastryczne, o których napisałeś to nic dziwnego

miałam podobnie, z tym że problem u mnie dotyczy żołądka

mam zaledwie niecałe 19 lat a lekarz stwierdził u mnie refluks żołądkowo-przełykowy (m.in. z powodu stresu) i na to się ciągle od kilku miesięcy leczę, pocieszam się tylko tym, że ten problem minął, ale jednak wciąż muszę brać leki, żeby mi się nie odnowiło...

 

trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam to samo ! a wlasciwie mam.

93 41 035-to moje gg,odezwij sie prosze!

najpierw byly problemy gastryczne,myslalam,ze mam chore jelita..wyszloz,e to 'tylko' nerwica ..i juz mam gdzies objawy fizyczne,bo przeszly calkowicie,tlyko ciagle te 'mysli'...

czuje,ze moje zycie sie zmienilo. nie potrafie tak zyc. Nic jzu nei jest latwe,nie moge sie cieszy.Nie mam tez poczucia,ze moje zycie bedzie piekne i dlugie jak ejszcze 4MIESIACE TEMU !!! :'(

biore asertin od 2miesiecy..czasem ratuje sie clonem i xanaxem..jak juz mam dosc udwania ze jest ok,siadam i rycze..

co to jest?czy to na pewno nerwica ???? :'(

ciagle poczucie 'dziwnosci' w glowie?ta mysl przyslania mi zycie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×