TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
108
63%

Nie
45
26%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 171

przez Hooded Spirit 08 cze 2017, 12:01
nie budzisz się czasami przez rozmaite sny wytworzone przez stosowanie trazodonu?
ClassicalDanceDosing

Noopept 25mg
Mirtazapina 15 mg
Trittico 50mg
Lewocetyryzyna 10mg
Olej CBD 8%
Nasonex
Doraźnie: kofeina bezwodna, amisulpryd, alprazolam, bromazepam, pregabalina.

przez ernest00 08 cze 2017, 16:18
A jak nie brałaś trazodonu też się tak wybudzałaś? Łatwiej Ci się zasypia po trazodonie, to na plus. Ale jeśli miałaś podobne pobudki bez trazodonu i bez serty to problem nie tkwi w lekach.
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

przez inez3 08 cze 2017, 16:50
Trittico mi właśnie miało pomóc na to wybudzanie. Przed jego braniem miałam właśnie z tym problem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ernest00 08 cze 2017, 17:00
Czyli jak na razie nie pomaga. Bierzesz tylko 3 tyg. Możesz dać mu szansę jeszcze drugie tyle. On potrafi długo się wkręcać, choć panuję opinia że działa szybko. Ale niestety na unormowanie snu trzeba poczekać. Może jak masz dostęp do innych leków spróbuj innych, na przykład 15mg mirtazapiny, albo 10mg zolpidemu i sprawdź jak śpisz. Te leki powinny zadziałać "od pierwszej tabletki"
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

przez inez3 08 cze 2017, 17:21
Ehh... wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Na razie walczę z ubokami sertry...

przez ernest00 08 cze 2017, 18:50
To już mniej czasu niż więcej :) Z trazodonem nie ma większych problemów, możesz szybko odstawić. Wręcz od razu. Ale możesz kilka dni zejść z dawki. Ja to robiłem do tygodnia. Szybko schodziłem. Nie odstawiałem od razu bo po prostu tak nie lubię przy takich lekach. Skoro wchodziłem na dawkę to i z niej zejdę. Nie było problemu. Jeśli chodzi o spanie które nie chcę się unormować można jeszcze zastosować mianserynę albo kwetiapinę. Leki benzodiazepinowe i Z pomogą na krótką metę. Możesz później mieć objawy z odbicia albo zwiększanie dawki. Jestem ewenementem jeśli chodzi o zolpidem, bo na mnie działa cały czas bardzo dobrze, nawet po zejściu z dawki z 20mg na 15-10mg. Ale biorę agomelatynę już od miesiąca i muszę powiedzieć że lepiej śpię! No i olej CBD. Polecam. A i zolpidem działa na mnie mocniej. I do tego w mniejszych dawkach. Czasem nawet czuję senność w ciągu dnia co kiedyś było nie do pomyślenia. Cieszę się że tak jest. Tyle lat nie czułem zmęczenia, teraz jest to bardzo przyjemne, w końcu! Ale wiem że to od zolpidemu. Jestem w trakcie schodzenia. Lek w dechę! Działą nasennie bardzo dobrze, śpię tyle ile powinienem bez pobudek. Jeśli położę się spać o dobrej porze a chodzę do pracy na 8 rano to budzę się o 6:35. Czyli jak wezmę zolpidem o 21 i położę się spać przed 22 to śpię aż do budzika, czyli nawet lepiej. Ale jak idę spać później i wezmę zolpi o 22 albo później to śpię krócej niż 8 godzin ale nadal jestem wyspany i budzę się w takim samym stanie jakbym spał dłużej. Tylko te napady senności w dzień. Nie było tego jak nie brałem agomelatyny, ale podobno nie działa na czuwanie w dzień, także obstawiam że to wina zolpidemu, po prostu się z niego oczyszczam i czuję bardziej jego skutki ;) Pozdrawiam
P.S może jednak masz jeszcze burzę w organizmie przy stosowaniu sertraliny i musisz poczekać aż wszystko się unormuję. Taka teza. Może to przejdzie. Może się pogorszy, ale z tego co ludzie piszą sertra długo wchodzi na dobre tory.

przez Elendil 09 cze 2017, 02:41
Mam pytanie .
Czy kwetiapina jest silniejsza od chlorprotriksenu?

przez ernest00 09 cze 2017, 06:20
Silniejsza? Wydaję mi się że chlorprotiksen jest silniejszy, ale kwetiapina daję wyraźniejsze odczucia po zażyciu. Zależy do czego i jakie dawki leków.

przez Hooded Spirit 09 cze 2017, 07:56
Chlorprothiksen jest słabiutki, hydroksyzyna chyba tylko jest słabsza od chlorprothiksenu. Oczywiście, że kwetiapina jest lepsza jako lek nasenny, na schizofrenie czy uspokajający.
ClassicalDanceDosing

Noopept 25mg
Mirtazapina 15 mg
Trittico 50mg
Lewocetyryzyna 10mg
Olej CBD 8%
Nasonex
Doraźnie: kofeina bezwodna, amisulpryd, alprazolam, bromazepam, pregabalina.

przez Grabarz666 09 cze 2017, 08:11
Elendil napisał(a):Czy kwetiapina jest silniejsza od chlorprotriksenu?

Silniejsza w czym?

przez JERZY62 09 cze 2017, 08:47
Ja zażywam Trittico 150 mg i to jakbym zażywał placebo na sen.
Będę to rzucał, ale jakieś tam uzależnienie od tego jest, psychiczne że jak nie wezmę to będę gorzej spał.
Trochę działało na sen na początku brania przez jakiś miesiąc.
®

przez Elendil 09 cze 2017, 11:41
Grabarz666 napisał(a):
Elendil napisał(a):Czy kwetiapina jest silniejsza od chlorprotriksenu?

Silniejsza w czym?

Ogólnie jako lek . Oraz na spanie i działanie. Czy chlorprotriksen jest szkodliwszy od kwetiapny?

przez Grabarz666 09 cze 2017, 13:00
Elendil napisał(a):Ogólnie jako lek . Oraz na spanie i działanie. Czy chlorprotriksen jest szkodliwszy od kwetiapny?

Zdecydowanie bardziej bezpieczna jest kwetiapina.

https://journals.prous.com/journals/mf/20052705/html/mf270289/images/mtab003.gif

Biorąc pod uwagę profil receptorowy, to kwetiapina wydaje się być skuteczniejszym lekiem nasennym. Osobiście brałem chlorprotyksen w dawce 45 mg przed snem i w ogóle nie działał na mnie nasennie.

przez Elendil 09 cze 2017, 15:30
Ja biore 30 mg chlora i usypia. Ale bralem 25 mg kwetiapiny i nic oraz jesc sie chciało bardzo. Ale z tego linku widac ze kwetiapina lepiej wychodzi .
Ale ulotka kwetiapiny jest straszna a chlora nie aż tak. A i jesZcze po kwetiapinie czuje anhedonie i zablokowanie uczuć i emocji.

Sortuj wg