Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się.

Wiem w pełni na czym polega moja choroba, a objawy umniejszają się z każdym dniem, głównie pod wieczór mi nic już nie dolega.

Problem w tym, że nadal czuję zimno i ciężar w czole. Mam nadzieję że nic gorszego się nie stanie z następnymi dniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robię porządki w szafie, pozbywam się starych, niepotrzebnych ubrań, pozbywam się ubrań w małym rozmiarze tzn. 36, 38 i 40, zebrałam aż 17 ubrań, oddam je biednym ludziom. Ja nie lubię mieć zbyt dużo ubrań w szafie, bo robi się bałagan, wolę mieć tylko potrzebne, praktyczne ubrania a reszta półek może być pusta, będzie więcej miejsca na nowe ubrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak ułożyć pionki na tej szachownicy by jak najlepiej wyjść.

Czyli 4 lata temu mówiąc im że chcę iść na oddział neurologiczny miałem rację...

Cała moja determinacja nie poszła na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PŁACZĘ NAD JEDYNĄ WARTOŚCIĄ KTÓRĄ BRONIŁEM CAŁE ŻYCIE, CZYLI JEDYNA RELIGIA JAKA JEST PRAWILNA AyyyMD

ALE RYZENA I TAK BYM PRZYGARNĄŁ DO RENDEROWANIA MINECRAFTA C NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Odpisałem w jednym wątku, zobaczyłem czy nikt mi nie wysłał nowych wiadomości i teraz idę spać. Spróbuje przynajmniej, bo problemy ze snem są od kilku lat, ale cóż aż tak bardzo to nie przeszkadza. Poza tym lubię noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamartwiam się tym że straciłem 3,69zł, bo chciałem jakiegoś taniego energetyka na stacji, a okazało się że to napój dietetyczny w puszce który jeszcze jest polecany po spożyciu alkoholu.

Wypiłem go w połowie i rzuciłem w krzaki, jakaś taka słaba witamina C w płynie. No i czuję taki niedobór kofeiny, w sumie jakby coś wypłukało mi żołądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×