Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam https://www.kinoman.co/ i szukam horroru na wieczór. Coś czuję, że jeszcze tu pokopię chwilę, bo widziałam już całkiem sporo, ale baza duża więc jest w czym wybierać. Reklam nie ma to nie drażnią, limitów też. A później herbatka, koc i świat morderców:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję ogarnąć mechanikę mojej choroby, co skutkuje większą frustracją i nerwicą.

Jeszcze mój psychiatra w momencie największego zaostrzenia był na zwolnieniu, i nie mówiąc o odstawieniu leku, także nie powiedziałem o nadmiernej bezsenności.

 

Ogólnie moja dokumentacja medyczna nie uwzględniła pewnych rzeczy. A może bym się dowiedział czemu się ze mną działy takie rzeczy i na czym polegały, albo nawet jak się nazywały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzę się. Skoro się nudzę, to chyba coraz lepiej ze mną, bo to znaczy że nie mam jak zamknąć się w "autyzmie schizofrenicznym"? Chyba tak.

 

Ale w sumie dobrze, bo to spowoduje większą senność, a muszę jutro być o 9:30 w szpitalu (wizyta u psychologa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę czy się nie przejść po energetyka, po prostu jak mam dwukrotny sen to i zazwyczaj po każdym piję napój, ew. colę. Trochę czuję się nie tyle co niewyspany, co nie wiem, lekko rozdrażniony?

Zawsze tak mam jak śpię dwa razy i kofeina pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×