Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Dzitek

Użytkownik
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ciężkie dni przede mną Powrót i zmiana z nielubianym pracownikiem, problem z maszyną, 12h pracy w niedzielę, ważna kontrola w środę, myślę że potrzebne będzie zwiększenie ziół i środków uspokajających
 2. Dzitek

  Maseczka w gabinecie

  Z tą maską to w sumie nie do końca tak jest że jest jakaś super skuteczna. O wiele lepsza jest dezynfekcja rąk bo choroby zakaźne przenoszą się bardzo często przez nasze dłonie, dlatego jak podamy sobie ręce to umyjmy je albo witajmy się czystymi chociaż teoretycznie raczej nigdy nie są czyste.
 3. Dzitek

  Maseczka w gabinecie

  Myślę że ludzie są już zmęczeni tym i wcale im się nie dziwię bo sam miałem dość tej izolacji, tym bardziej że wtedy miałem stany nerwicowe, ataki paniki, lęki. U nas też jeszcze w kwietniu w pracy witaliśmy się łokciami albo żółwikami w rękawiczkach, obecnie jest to normalny uścisk bez rękawiczek, który wolę zdecydowanie. A opowiesz coś więcej? Jak się wtedy poczułeś?
 4. Dzitek

  Wkurza mnie:

  Że wrócił do nas pracownik którego nie lubię
 5. Właśnie wczoraj nie miałem przez cały dzień tego ucisku, dzisiaj też nie także chyba odpuściło.
 6. Jak jestem w pracy potrafię tego nie czuć, ale jak sobie przypomnę to jak na zawołanie ten ucisk się pojawia. Swego czasu miałem też ucisk po prawej stronie brzucha który też nieźle długo trwał.
 7. Mi od kilku dni dokucza dziwne uczucie ucisku w gardle/szyi, bardziej z prawej strony, czuję jakbym coś tam miał ale nie mam tego cały czas tylko ma to charakter napadowy, kilka razy w ciągu dnia, na szczęście nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.
 8. Maseczki nadal są obowiązkowe więc takie pytanie czy w czasie wakacji, upałów nadal je nosicie? Ja nosiłem je w kwietniu ale od maja już dałem sobie spokój, nie widzę w tym żadnego sensu ani logiki. Przykładowo w sklepie uważam że osoba bez maski jeśli nie pluje, nie kicha ani nie kaszle na produkty a zdezynfekuje ręce to raczej zagrożenia nie stwarza nikomu. A jak wiadomo 80% chorób zakaźnych przenoszonych jest przez dłonie więc co z tego że będzie miał maskę jak wirusa może przenieść przez zwykły dotyk i wtedy maska w niczym nie pomoże. No ale jak osoba bez maski zdezynfekuje ręce a osoba z maską tego nie zrobi to i tak uwaga jest zwracana temu pierwszemu, pomimo że ten drugi stwarza większe zagrożenie.
 9. Dzitek

  Suchar na dzisiaj :)

  Facet żali się koledze: -Wiesz moja żona uważa że nie jestem dobrym mężem, po pierwsze powiedziała że w ogóle jej nie słucham. -A po drugie? -A nie wiem, coś tam jeszcze mówiła
×