Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Dzitek

Użytkownik
 • Zawartość

  332
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Abstynencja pierwotna Leków też nie biorę
 2. @Marlenka85 Wyjazd za granicę właśnie ma to do tego że raczej jesteśmy tam sami, bez znajomych, jaka jest przyczyna tego że wyjechałaś? Może powrót spowodowałby lepsze samopoczucie?
 3. No ja depresji akurat nie mam, ograniczenia covidowskie po prostu obniżają mój komfort życia.
 4. Beznadziejnie, zobaczyłem coś czego nie chciałem zobaczyć i dostałem atak od których miałem kilka miesięcy spokoju...
 5. Od kwietnia zeszłego roku, staram się ograniczyć albo zwalczyć całkowicie to co powoduje u mnie gorsze samopoczucie czyli np. nie czytam wiadomości
 6. Czyli mamy ta sama przyczynę, u mnie przewlekły, długotrwały stres spowodował zaburzenia nerwicowe,
 7. Według mnie to jest po prostu lęk przed choroba psychiczna. Masz dużo stresu albo jesteś bardzo zapracowany?
 8. O tak u mnie najgorzej było w sylwestra, tak się wtedy beznadziejnie czułem, co do wiosny to prawda im jej bliżej tym lepiej, szkoda że w 2020 wiosna została zapomniana bo ważniejsze było sianie paniki, wykupywanie co tylko jeszcze było i zamykanie wszystkiego no ale cóż, może ta w tym roku będzie bardziej sprzyjająca (o ile ludziom albo rządowi znowu coś nie odwali)
 9. @Kamilo87 to jedziemy na tym samym torze, rok temu u mnie wszyscy brali urlop wakacyjny, ja powiedziałem że nie chce, w tym roku chyba zanosi się podobnie bo nie mam ochoty brać tego wolnego, swoje zaburzenia leczyłem właśnie poprzez pracę, zajęcie się czymś ale doszło do tego stopnia że jak nie mam co robić to wpadam w gorszy nastrój, może nie zawsze ale od czasu do czasu mam taki stan (np. dzisiaj)
 10. To pewnie nakład obowiązków zrobił swoje, miałem w zeszłym roku etap ,,pracoholizmu''. Praca była ponad siły, kosztem odpoczynku i jedzenia. Dwa razy zasłabłem a raz miałem problem z kręgosłupem. Póki co już mi to nie dokucza i udaje mi się gospodarować czas na odpoczynek. Może powinieneś wziąć sobie trochę wolnego albo jeśli umiesz wygospodarować sobie czas na odpoczynek to zrób to. Wiem że to może być ciężkie bo sam przez to przechodziłem ale jak to powiedział mi kierownik ,,zdrowie jest najważniejsze'', zdrowie można sobie zniszczyć a praca dalej zostanie, czyli reasumując nie będzie ani zdrowia ani pracy, a najlepiej to odwrócić żeby było i jedno i drugie. Także według mnie masz przemęczony organizm. A skutki nerwicy często są ,,opóźnione'' i atakują nas np. dzisiaj mimo że stresujący mieliśmy grudzień czy listopad 2020.
 11. Na jesień w sumie logiczne ale dlaczego na wiosnę? Teoretycznie jest coraz cieplej więc nastrój też powinien być coraz lepszy, chyba
 12. Miałem coś podobnego ale na wiosnę w 2020 roku. Moje objawy były takie że często czułem się jakbym miał zaraz zasłabnąć, minął prawie rok i ani razu nie straciłem przytomności, miałem też objaw ,,wylewu'' czy ,,udaru'' ale po kilku minutach wszystko minęło, także obstawiałbym że to nerwica, masz może stresujący tryb życia?
 13. Dzitek

  Świadome sny

  Kilka lat temu miałem coś takiego jak świadomy sen, w sumie sam nie wiem dlaczego ale teraz niemalże w ogóle nie mam snów, a wcześniej pojawiały się częściej, Ktoś się orientuje czy tak ,,jest bo jest'' czy są jakieś czynniki która mają na to wpływ?
×