Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Martka

ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

335 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      206
    • Nie
      104
    • Zaszkodził
      44

Rekomendowane odpowiedzi

esci i paro to chyba bardziej na lęki a serta i fluo na depresję

pisze to już i wałkuje po raz n-ty tutaj, wszystkie ssri są tylko na słabsze typu depresji. Taka mianseryna może szybciej wyciągnac z mocnej deprechy niż ssri razem wzięte. Fluoksetyna tez nie ma wysokich notowań w depresji, sertralina to samo. Z serotoninowych klomipramina ma duże działanie antydepresyjne ale to tLPD i mase uboków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
esci i paro to chyba bardziej na lęki a serta i fluo na depresję

pisze to już i wałkuje po raz n-ty tutaj, wszystkie ssri są tylko na słabsze typu depresji. Taka mianseryna może szybciej wyciągnac z mocnej deprechy niż ssri razem wzięte. Fluoksetyna tez nie ma wysokich notowań w depresji, sertralina to samo. Z serotoninowych klomipramina ma duże działanie antydepresyjne ale to tLPD i mase uboków.

nie będę się sprzeczać bo się mało znam ;) no i są tu madrzejsze głowy niż ja :P

ale esci i paro ma działanie bardziej uspokajeejszy

a serta i flo aktywejszyn

tylko no zacznijmy od tego co to KU*** jest właściwie ta depresja :) bo widzę że dla każdego co innego to oznacza ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Depresja to pojęcie szerokie. Każdy opisze inaczej, ale i każdy będzie miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIC mnie nie obchodzą wasze ciotowskie lamenty nad tym, który SSRI jest lepszy. Boje sie, ze mi sie serce zatrzyma, skoro na ulotce jest napisane, ze escitalopram powoduje niebezpieczne zmiany rytmu serca w polaczeniu z antybiotykiem. Niech nikt, kto zaczyna zabawę z tym lekiem nie myśli, ze bedzie mogl bezkarnie lykac sobie wszystkie inne leki - kiedy zachoruje - bo to nieprawda, a lekarze o interakcjach NIC nie wiedza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

achino, mi dali ostatnio duże dawki NLPZ. Też są interakcje. Na szczęście nic mi nie było. Oczywiście lekarz był mocno zdziwiony, że jakiekolwiek interakcje są..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna brac IPP. A ja nic nie moge zrobic, bo tylko ten antybiotyk na mnie dziala. Moge jedynie zmniejszyc dawke esci lub odstawic i zdychac. Mam dosc wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wynika z kartoteki, z doświadczenia. Przez lata podawano mi mnóstwo rożnych antybiotyków i na końcu jedynie azytromycyna okazywała się skuteczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zbadaj sobie poziom aminotransferaz.

PS. Muszę, chcę zmienić to esci na COŚ innego. Nie czuję, że żyję. Czysta wegetacja.

Ale z drugiej strony, żeby 10 mg tak mogło sponiewierać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lu_80, ja tak miałem na 20 ale co organizm to inna reakcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem niedawno na 20 i do tego 150 Trittico. I nie czułem się tak podle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to nie idiotyczne, ze ktoś od 2 miesięcy gada, ze źle się czuje po jakimś leku, ale konsekwentnie go łyka? Masochizm? Ja już wysępiłem Fevarin od konowała, teraz po prostu schodzę ze ŚCIERWA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masochizm. Obserwuje zmiany, daję szansę na poprawę. Nie jestem lekomanem jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś takim samym lekomanem. Bez leków nie istniejesz, powiesiłbyś się w trzy miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie są leki potrzebne, aby być szczęśliwym w miłości i seksie. A Ty jesteś korposzczurem, który potrzebuje chemii, aby moc tyrać i zarabiac na kredyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym, że żadne z tych słów nie jest prawdą, to mam nadzieję, że Ci ulżyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale szit ten esci, nawet po zmniejszaniu dawki przez jakeiś 10 dni od 4-5 dni mam "zejście" , nastrój gorszy jak przed braniem, lęki totalne. Od kilku dni nie biore, gówno nie lek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jakby ciut lepiej. Myśli samobójcze zniknęły. Czekam z nadzieją na dalszą poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi