Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Aha, koledze mówisz, ze może się sponiewierać alkoholem. A mnie pouczasz.

 

Alkohol niweluje skutki terapeutyczne leków, prowadzi do straszliwych konsekwencji zdrowotnych, finansowych, psychicznych, rodzinnych, towarzyskich, społecznych. Dlatego należy promować substancje zastępcze, takie jak starannie dobrane narkotyki, np. GHB, mj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, koledze mówisz, ze może się sponiewierać alkoholem. A mnie pouczasz.

 

Alkohol niweluje skutki terapeutyczne leków, prowadzi do straszliwych konsekwencji zdrowotnych, finansowych, psychicznych, rodzinnych, towarzyskich, społecznych. Dlatego należy promować substancje zastępcze, takie jak starannie dobrane narkotyki, np. GHB, mj.

Tak napisałem bo Ty się zadeklarowałeś nie pić i obiecałeś iść na terapię :) to nie było pouczenie tylko pytanie :D bo ja w Ciebię - w przeciwieństwie już niestety chyba do Ciebię - wierzę ...

 

a kolega zrobił to jednorazowo i napisałem że albo leczenie albo picie ale jeden raz nic się nie stanie...tylko nie notorycznie jak Ty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 promile (pól litra wody na łeb) i 3 dni kac to nie jest picie rekreacyjne, tylko zatrucie organizmu, kwalifikujace sie do podania dozylnie soli fizjologicznej i elektrolitow.

no to luz :D skoro nie masz z tym problemu to oczym my w ogóle rozmawiamy ??? ale tak alkoholizm to choroba polegająca na regularnym zatruwaniu swojego organizmu żeby nie czuć negatywnych emocji - właściwie to żeby nic nie czuć :D no ale jak widać Ty masz to pod kontrolą no i nie masz z tym żadnych problemów - no to spoko - nie było w ogóle tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestruje sie na hypku i szukam vendora, ktory skolekcjonuje mi GHB. Ziomek, z ktorym sie bujalem ostatnio mowil, ze mial stycznosc i bylo jak na alkoholu, tylko bez zatrucia. Dziala okolo dwoch godzin, po czym czlowiek czuje sie zupelnie normalnie. Musze to miec na wyjscia do klubow i randki. Benzo sie nie nadaja, bo usypiaja i nie wywoluja podniecenia/ekscytacji (kochanek pomysli, ze zasypiam). Opiaty - to samo, co benzo, zwis na wszystko. Feta jest anksjogenna, trawa, psychodeliki nieprzewidywalne. Fenibut wywoluje biegunke. Zolpidem... jest w nim potencjal, ale do jakiegos miksu, nie wiem jeszcze jakiego.

 

Potrzebne jest (cel rekreacyjny, nawiązywanie kontaktów towarzyskich i czerpanie przyjemności z życia):

 

1. Hamowanie OUN

2. Wzrost libido

3. Brak kaca/zjazdu/zgonu

 

Wedle mojej najlepszej wiedzy takie rzeczy załatwia się w dyskotekach za pomocą GHB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałam GBL-u. Kupiłam go z ogłoszenia. Jakis menel przysłał mi w pojemniku z grubego plastiku. Pływały w nim jakieś fafoły!!! Zapach byl taki jakby woda z kałuży. Oczyściłam to nawet, ale i tak ani na moment nie opuszczał mnie strach, ze w tym siedzą jakieś przemysłowe, chemiczne zanieczyszczenia, które mi zaszkodzą, zatrują mnie :( No ale gdybym miała jakieś w miarę pewne źródło, to bym stestowala jeszcze raz. Zreszta kumpla tez poczęstowałam i nic się nie stało, nie zdechł.

 

-- 25 gru 2015, 06:39 --

 

Czuje sie strasznie i nie wiem, czy to wina choroby somatycznej (zap. oskrzeli, juz 2 antybiotyk), czy odstawienia escitalopramu. Biore Fevarin 75 i Trittico jedynie 50. Lekarka, ktora mnie osluchiwala, mowila, ze sa zmiany osluchowe, ale nie ma tragedii, antybiotyk wkrotce wybije resztki zarazkow i ze nie powinienem sie zle czuc. Tymczasem mnie jest przez caly czas zimno, poprawia mi sie jedynie, kiedy biore wysokie dawki benzo + ibuprom. Nie wiem, czy to nie psycha nawala, w koncu escitalopram jest o wiele silniejszym lekiem od Fevarinu, zwlaszcza tak niskiej dawki. Mam od tygodnia wrazenie, ze toczy mnie jakas straszna choroba, ze np. gdyby zbadac mi krew (OB, morfologia), toby tam wyszly jakies straszne rzeczy. Cały czas kaszle i mam nudnosci - nie wiem czy z nerwow, czy od antybiotyku i lekow (Cipronex i Flavamed), czy od Fevarinu, czy od tego KUR WA, ze odstawilem ESCITALOPRAM i mi po prostu ODWALA.

 

Nic nie piszecie, leżycie przeżarci i opici?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestruje sie na hypku i szukam vendora, ktory skolekcjonuje mi GHB. Ziomek, z ktorym sie bujalem ostatnio mowil, ze mial stycznosc i bylo jak na alkoholu, tylko bez zatrucia. Dziala okolo dwoch godzin, po czym czlowiek czuje sie zupelnie normalnie. Musze to miec na wyjscia do klubow i randki. Benzo sie nie nadaja, bo usypiaja i nie wywoluja podniecenia/ekscytacji (kochanek pomysli, ze zasypiam). Opiaty - to samo, co benzo, zwis na wszystko. Feta jest anksjogenna, trawa, psychodeliki nieprzewidywalne. Fenibut wywoluje biegunke. Zolpidem... jest w nim potencjal, ale do jakiegos miksu, nie wiem jeszcze jakiego.

 

Potrzebne jest (cel rekreacyjny, nawiązywanie kontaktów towarzyskich i czerpanie przyjemności z życia):

 

1. Hamowanie OUN

2. Wzrost libido

3. Brak kaca/zjazdu/zgonu

 

Wedle mojej najlepszej wiedzy takie rzeczy załatwia się w dyskotekach za pomocą GHB.

 

Nie wiem co tu :"skolekcjonowac" trzeba, GHB otrzymuje sie z dziecinnie prostej reakcji, ktora mozesz w domu w kuchni przeprowadzic, na necie masz setki opisow dokladnych.

Zaden vendor ci tego nei dostarczy bo GHB jest nielegalne w calej europie i jest traktowane jak twardy narkotyk, psy mocno za tym siedza.

Zreszta nie lepiej po prstu GBL walnac?Na to samo wyjdzie i legalnie jest i jest masa vendorow od tego.

 

GHB,GBL maja swoje problemy przez co nie jest dokladnei tak rozowo jak to Ci opisywano, przede wszystkim bardzo latwo jest przedobrzyc z dawka i wtedy zasypiasz nagle gdzies w klubie albo w krzakach. Na przyklad polewka GBL w wysokosci 1,8 moze cie dobzre robci a 2,1 zrywac film tu nie ma takiej duzej roznicy jak przy alkoholu.

Dwa, ze jak masz ciagotki do alkoholu to zejscie na GHB tez nie jest takie rozowe, jak zejdzie agonizm GABA B i zostaje stymulacja od receptora GHB to pojawia sie bicie serca i pobudzenie, dlatego latwo o kolejna polewke i kolejna w pozniej juz okraglo na dobre.

 

Jak juz musisz to baclofen bardziej sie nada, ale mysle ze na hyperrealu lepiej sie nadasz, tu sie ludzie lecza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tego posta. Rzeczywiście, masz racje, ze lepiej poszukać jakiegoś rzetelnego vendora GBL, np. na hypku, niż kupować na ulicy czysty GHB (ziomek z disco mi sie przechwalal, ze kupil, ale moze sie nie znal i kupil zwykle GBL). Tak czy inaczej picie plynu do czyszczenia felg to nie brzmi dobrze, ale przy zachowaniu ostroznosci w dawkowaniu moze byc o wiele zdrowsze niz upijanie sie.

 

Co do leczenia, to ja bardzo chetnie sie lecze, tylko ze probowalem juz wszystkiego i nie ma efektow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ochota była mniejsza z racji że esci spłycilo mi emocje. Ale wzwod nie był problem tylko niemożność osiągnięcia orgazmu.

I te pytania "Nie podobam Ci się? Już nie jestem atrakcyjna? "

Jeśli ktoś ma kłopoty ze wczesnym wtryskiem, to lek może i dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik_wot, Z toba nie ma o czym gadać, zadajesz setki pytań o to samo, zamiast zrobić to co inni robią :szukam: strzała lamerze.

to po **uj mi odpisujesz? :D

masz rację achino

 

-- 29 gru 2015, 12:11 --

 

Napisz jeszcze, ze ochotę na seks miałeś również świetną.

ja miałem świetną ochotę na sex - bo byłem bardziej śmiały do kobiet co przekładało się na to żeby iść z nią do łóżka - ale co z tego skoro rozklapiocha totalna i 0 czucia w wacku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×