Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pokonałam nerwicę


Anka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja też z NFZ korzystam, napisałam odnośnie posta eligojot - nie tylko on płaci ciężkie pieniądze za psychoterapię.

Także skoro nic nie płacę za obecną terapię to również zainwestuję w tą metodę. Jutro napiszę do tej Pani od tej metody.

 

[Dodane po edycji:]

 

A ja dobrze trafiłam jeśli chodzi o NFZ, chodzę na grupę terapeutyczną, po skończeniu tej terapii grupowej, już się umówiłam na następną, indywidualną poznawczo - behawioralną w tej samej przychodni. Także nie narzekam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widzicie, ja wiem skąd pochodzą moje lęki, co mną kieruje, dlaczego zachowują się tak a nie inaczej. Wywnioskowałem to sam, bo mam PTSD i borderline, co ciągle powoduje nerwicę i depresję - razem albo na przemian. Tyle, że pomocy znikąd. Wygodniej mi jest napisać maila niż siedzieć w gabinecie i cały czas opowiadać te moje historie, motywy, pragnienia. Tej pani nie znam, ona mnie, mogę pisać z nic-nie-mówiącego adresu, nigdy nie spotkamy się na ulicy. Myślę, że ta anonimowość to bardzo duży plus.

 

[Dodane po edycji:]

 

Za 5 miesięcy poziom lęku spadłby do 50%, to byłoby cudowne. Ja też piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też piszę. A co mi tam, one kozie death ;):roll: Zaczniemy razem !

 

p.s. Ja na terapii nie byłam jeszcze. Tzn byłam na grupowej ogólnej 6 lat jakieś, i potem zaczełam prywatną ale przerwałam. Także nie wiem... Teraz zamierzam poszukać czegoś na NFZ. Zobaczymy.

 

p.s.2. I też mi się wydaje, że ta metoda jest dla osób które już swoją nerwicę znają, poznały mechanizmy jakie nią kierują i orientują sie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge tylko napisac , ze bez wzgledu na jaka terapie sie idzie lub zgadza. Najpierw trzeba na 100% zaufanie miec, poprostu dac metodzie i czlowiekowi ktory nam ma pomodz, tak zwany kredyt kompletnego zaufania i wiary ze to nam pomoze. Kredyt mozemy wycofac jesli przekonamy sie ze to nie dla nas. Ale zaczynajac jakokolwiek metode z mysla :" no nie wierze zabardzo ale co mi tam sprobuje" jest bledne. Oznacza ze negujac cos robimy na przekur sobie , czyli nerwica nam za to zaplaci i metoda padnie (obojetnie jak dobra i skuteczna jest)

 

Kazda terapia i kazda metoda zaczyna sie od pierwszej pozytywnej mysli w naszych glowach (wierze i chce miec ta nadzieje ze to mi pomoze) dopiero wtedy zaczynaja prozesy zdrowienia w nas dzialac.

 

Nie jest to absolutnie krytyka kogokolwiek tu, to tylko takie podsuniecie mysli. Jesli sami zrozumiecie ze musicie chciec dac krdeyt zaufania to pierwszy krok w walce z nerwica zrobiony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ten pierwszy krok mam za sobą i to niejeden, bo ja zawsze tak myślę i wierzę że się uda :D

Już napisałam do tej babeczki od tej metody, teraz będę czekać na jej odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do miłej pani moderator

 

Nie wiem o Co Ci kobieto chodzi,mam jedno konto i wasze jakieś wymysły są po prostu żenujące.Wczoraj dostałam ostrzeżenie ,odpisałam że korzystam z komputera w kafejce internetowej ,i nie mam wpływu na to ze jeszcze ktoś może też na stamtąd na to forum wchodzić.Może powinniście napisać w regulaminie zakaz wstępu z kafejek!!!!! bo wam konta pokasujemy

No po prostu brak słów.....

 

[Dodane po edycji:]

 

Widzę że pięknie się dzieje na tym forum ,wczoraj wyraziłam swoja negatywną opinię na temat tego forum w odpowiednim dziale ,i dzisiaj już posta nie ma ,co tu się dzieje kto rządzi tym forum?usuwacie niewygodne posty?A może cała ta administracja to jakiś koncern farmaceutyczny robiący sobie tu reklamę swoich produktów ,usuwając niewygodnych ludzi.PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda 1000 krokow to na 99% OSZUSTWO :D:D:P

Wlasnie skonczylem pisac ten post i po przemysleniu sprawy ;-), uwazam, ze metoda...... to oszustwo na 100%

 

Dawno, dawno temu, w odleglej galaktyce...... to znaczy nie w galaktyce, tylko tu na forum i nie dawno temu, tylko nie caly miesiac wstecz, niejaka KASICA 240: search.php?keywords=&terms=all&author=KASICA240&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

w ciagu jednego dnia zamiescila kilka wpisow dotyczacych metody 1000 krokow, ktorej to niby nauczyla ja "niesamowita kobieta" ;-),

Uwazam, ze to KASICA240 reklamowala sama siebie, cytuje:

Ja też bardzo długi czas na to chorowałam,wiem przez co przechodzicie,u mnie mozna juz powiedzieć że objawy całkowicie ustąpiły.A zawdzięczam to niesamowitej kobiecie na którą natknęłam sie przez przypadek ,pomogła mi przez to wszystko przejść i co najwazniejsze wyjsc z tego>

Jest to niesamowicie ciepła kobieta ,naprawdę mozna zwierzyć jej się ze wszystkiego a co najważniejsze jej metody naprawdę dzialają.Więc gorąco polecam ,dla chętnych podam linka do stronki na pw

 

juz wtedy po przeczytaniu oferty pani niesamowitej (ktora zostala ostatnio przeniesiona na inna strone, to jest: psychoporadnia.pl.tl) pomyslalem, ze to oszustwo, dlatego, ze:

+ oferta/reklama/opis metody jest napisany niechlujnie, nieskladnie, nie sadze, zeby osoba, ktora nie potrafi napisac dobrze stylistycznie zdania potrafila wyleczyc ludzi "z tego" (jak sama pisze, nie podajac nawet na poczatku konkretnie "z czego"). Moze to moj blad, bo przeciez nie trzeba byc swietnym z jezyka polskiego, zeby wymyslic uniwersalna metode na nerwice/depresje, jednak jak do tej pory nikt z wielu madrych/wyksztalconych psychologow/psychiatrow na calym swiecie nie wymyslil takiej metody, wiec mam watpliwosci...

+ forum, ktore znajduje sie na stronie dot. metody 1000 krokow jest podejrzanie sztuczne, strzelam w ciemno, ze wiekszosc(wszystkie?) profili zalozyla tam jedna osoba(pani Kasia :) ) -> profile zalozone zostaly jednego dnia, rozmowy sa sztuczne, tak jakby ktos nie mial weny tworczej i ciezko mu szlo wymyslanie kwestii ;-)

+ cytat z reklamy metody "Jeżeli nie masz już nic do stracenia proszę Cię o jedno ZAUFAJ MI ,a ja zajmę się resztą." Wystarczy zaufac, pani zajmie sie reszta.... czyli cuda na patyku :P

+ po co pani "psycholog" umieszcza na swojej stronie reklamy (ok, to nic zlego, ale to wyrazny brak profesjonalizmu, tak samo jak błędy ortograficzne, typu "procęcie", zreszta uzytkownicy forum rowniez nie potrafia pisac prostych slow typu: "wrogą")

+ na stronie nie ma zadnej informacji potwierdzajacej tozsamosc pani psycholog(?) Niby jest jakis adres i zdjecie, ale wyglada na to, ze sciagniete z internetu, a adres wymyslony, zadnych danych o ukonczonym kierunku, specjalizacji, uczelni, nic. Tak nie wygladaja strony internetowe psychoterapeutow. Tak wygladaja strony internetowe oszustow :smile:

+ Strzelam w ciemno, ze Zosia1980 jest tu po to, zeby reklamowac metode 1000 krokow, jesli sie mysle, to przepraszam, ale placze sie w zeznaniach co do swoich dolegliwosci, na poczatku napisala, ze cierpi na nn, a pozniej wyszlo, ze jednak ma leki i boi sie jezdzic autobusem.

+ Megi79 to Zosia i KASICA240 :), poza tym oprocz tego forum istnieja rowniez inne, wiec fikcyjnych kont i fikcyjnych zachet do korzystania z metody 1000 krokow jest wiecej. Mamy nieczyste zagranie ze strony autorki metody, wiec nie uwazam, zeby ta metoda byla warta chocby 0,99 zł. skoro autorka stosuje nieczysty i nieudolny marketing, no chyba, ze jest tak dobrym czlowiekiem i ta metoda taka swietna, ze to byl jedyny sposob, zeby uratowac biedych chorych na nerice/depresje, bo uczciwie tak latwo zainteresowania by nie wyrobila.

+ Rozejrzalem sie po ichnim forum i zauwazylem, ze regulamin "pozyczyli" z www.psychocafe.pl, bo w regulaminie znajduje sie link do tego forum, jednym slowem - wiocha, zeby oszukiwac, to trzeba jeszcze byc sprytnym pani Katarzyno (imie i plec napewno tez zmyslone - mistrzyni zbrodni :D )

+ wydaje mi sie, ze madzialena0304 to tez konto zalozone przez osobe promujaca 1000 krokow, uzasadnienie: w szpitalu nie otrzymala lekow, zadnych (dziwne), dwa, jest zainteresowana 1000 krokami i zapisana pod tym samym nickiem na ich forum.

+ Czy psycholog kazal by sobie zaplacic 5 dych za calosc terapii, albo 2 dychy za porade??? Wierzycie w to? Nadal wierzycie? To przestancie :P

----------

Ludzie, nie idzcie ta droga... Nie dajcie zarobic oszustowi, ktory nawet nie potrafi porzadnie oszukiwac.

 

Czekam na dyskusje, sprzeciwy, aprobate..... cokolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno, najwyżej stracę te pięć dych. Och ja naiwna :P;)

 

[Dodane po edycji:]

 

a jak wyjaśnisz to forum?? http://commed.pl/metoda-1000-krokow-vt39700.html

tam co poniektórzy mają po kilkaset postów, niemożliwe żeby to pisała jedna i ta sama osoba omawiająca na przemian jak idzie jej ta metoda. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwierałem linków z metodą 1000 kroków. I nie mam zamiaru. Życzę wszystkim dużo zdrowia i szczęścia w Nowym Roku, ale... Ale kaktus mi na ręku wyrośnie, jeśli to jest wiarygodna metoda. :evil:

 

Powody są rzucające się w oczy:

- 50 zł. (płatna akcja),

- zachwalające osoby "korzystają z tej samej kafejki internetowej" (co za przypadek :twisted: )

- i to w dodatku osoby OBCE NA FORUM, to znaczy od paru dni na forum!!!!!

- osoba, która rozpoczęła ten wątek też jest nowa na forum. Swój pobyt na nim rozpoczęła od - oczywiście - polecenia metody 1000 zł. (pardon - miało być 1000 kroków).

 

Ludzie! Zastanówcie się! Przecież to oszustwo! Popieram zdanie Gringo.

 

Załączam link do wątku dotyczącego innej "cudownej metody". Warto go przeczytać. No i nieprzypadkowo ten wątek wylądował w Koszu.

polecam-mnie-pomog-o-t19176.html

 

Lili-ana, ja na forum, o którym piszesz zauważyłem tylko jedną osobę, która miała kilkaset postów i DOPIERO ZACZĘŁA stosować daną metodę. Reszta fanów metody zapisała się na tamto forum w ostatnim miesiącu, dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pocieszasz mnie ale mówi się trudno. Nie chodzi mi zupełnie o stratę pięciu dyszek, a o to, że ktoś rozgłasza fałszywe nadzieje u chorych z nerwicą i sobie na tym zarabia. I to mnie zwyczajnie wpienia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może cała ta administracja to jakiś koncern farmaceutyczny robiący sobie tu reklamę swoich produktów ,usuwając niewygodnych ludzi.PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!
Masz tupet, oszuście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 % pewności że to na tym forum dzieje się coś nie tak .usuwacie konta wszystkim użytkowniką którzy w w jakikolwiek pozytywny sposób wypowiedzieli się na temat tej metody.Usuwacie posty w których jest wyrażana opinia na temat tego forum ,macie ankietę w której jednak tych negatywnych głosów na temat tego forum jest sporo,z czegoś to się musi brać.Użytkowników którzy są już tu pewien czas ,takich jak magdalena0304 oskarżacie o współudział ,nie mając jednak 100% pewności to tylko jakieś chore domysły.Fakt jest jeden komuś nie spodobało się tu że pojawiły się wpisy na ten temat i za wszelką cenę chce teraz wszystkich zniechęcić do tego ,być może sam ma podobny pomysł czy też może w inny sposób tu nakłania ludzi do korzystania z jego ofert.Forum jest chyba od tego żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię ,jeżeli ktoś napisał że mu to pomogło to w czym rzecz?Tak samo jak ludzie w wielu wątkach piszą że pomogła im jakaś książka ,zioła ,witaminy etc.

Gringo piszesz ze na forum o tej metodzie wszystko jest założone jednego dnia?To ty chyba nie za bardzo potrafisz czytać ,gdybyś była taka domyślna zauważyłabyś że to forum ma dopiero 2-3 tygodnie ,ze rozmowy są jakieś dziwne ,ciekawe jak to wyglądało tutaj kiedy to forum miało tylko 3 tyg.Wiesz takie wpisy z twojej strony ze to 100% oszust są jawnym pomówieniem ,nie masz pewności a takową byś mogła mieć dopiero po rozpoczęciu i zakończeniu tej metody że ona nie działa i jest oszustwem.Sprawa tej metody była poruszana na wielu forach ,i na zadnym nie spotkała się z negatywną opinią a wręcz przeciwnie

Gringo gratuluję że z Ciebie jest taki mistrz ortografii ,ale wiesz nie każdy posiada tą zdolność ,niektórzy ludzie są dysortografami co nie oznacza że nie są inteligetni.Piszesz że stronka o tej metodzie jest napisana w prosty sposób ,a może właśnie w taki ma być ,może w taki łatwiej to trafia do ludzi ,tak jak zresztą wszystkie informacje które się dostaje przy stosowaniu tej metody są napisane w prosty sposób ,bez suchej terminologii medycznej ,tylko w prosty ludzki ,zrozumiały .Bo jak dla mnie podstawą wyjścia z nerwicy jest jej zrozumienie.

 

oto cytaty postów z commedu użytkowników którzy są tam od dawna.

cyt...

Ale czemu nieufnie podchodzicie?

Ja zapytałam wprost moją terapeutkę o taką metodę, powiedziała, że to typowa metoda behawioralna i jest bardzo skuteczna, bo uczymy się pewnych mechanizmów.

Mnie taki plan działania na pewno by pomógł, dlatego nie będę się za długo zastanawiać;)

Nie wiem tylko jak to zrobić i jakiego typu są te zadania, bo przede mną przeprowadzka niebawem i nie wiem czy musze dysponować dużą ilością wolnego czasu?

 

cyt..

Dziewczyny, to trochę jak zabawa, ja też się obawiałam, czy będę miała na to czas, a jak przeczytałam pół godziny ćwiczeń, toż to czasu nie będzie na to, a tu z dzieciakami się pogimnastykowałam i one frajdę miały też. Dziewczyny warto. Praca ogromna, to nie tak że samo przejdzie, bo kupiłam terapię. To można powiedzieć i wiadomości teoretyczne i praktycznie, co zrobić, jakie czasem proste działania podjąć by lepiej się poczuć, zmienić myślenie. Ja przez rok przestudiowałam wiele materiałów dotyczących nerwicy i powiem podoba mi się. Z książek korzystałam, ale to było takie ulotne, szybko zapominałam, tu mam zadania, konkretne na każdy dzień. Ale każdy musi zdecydować sam

 

cyt...

Właśnie dostałam swoje 1000 kroków przejrzałam, trudna praca, ale warto, ja już z książek wiele czerpałam, ale to jest takie usystematyzowane. Już wiem, ze to dużo da. Książki polecone przez panią czytałam, wiem więc, że to nie jest takie, byle zarobić, ale widzę, że ta pani zna sie na tym. Agusia polecam. Kiriri dzieki. Biore sie do pracy!!!!!!!!!!!!!! Cos mi klawiatura sywankuje

 

cyt..

Witaj Patusia! Ja też stosuję metodę 1000 kroków od 10 dni więc nie wiele wydaje mi się, że jestem jak by spokojniejsza. Wierzę, że ta metoda mi pomoże i nareszcie poczuję się jak człowiek.

 

 

Postów użytkowników którzy mają poniżej 100 postów nie będę tu wklejać bo zaraz stwierdzicie że to znowu jakaś banda.

 

Tak więc nie macie pewności czy to jest faktycznie ściema czy nie ,ludzie pozytywnie się wypowiadają ,mają jakąś tam swoją metodę w którą wieżą a wy im tą wiarę odbieracie,i to tym ludzią którym najbardziej ta wiara jest potrzebna.Z takim podejściem jak wasze ,nic dziwnego że dalej siedzicie na tym forum ,piszecie jak wam źle ,komentujecie wszystko co możliwe tylko zamiast się zabrać do pracy nad sobą i swoją nerwicą.Waszym podejście od razu powinniście napisać post UWAGA nerwica to jest choroba nieuleczalna ,nikt jeszcze nie wymyślił metody na nią i nikt tego nigdy nie zrobi......a przypadki wyleczenia traktujmy jako nieistniejące.

 

 

Proszę bardzo a teraz po raz drugi skasujcie moje konto za to że wyraziłam tu swoją opinię na ten temat ,i to pozytywną opinię bo sama stosuję tą metodę i jestem z niej zadowolona ,i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego sie obawiałam, że jakaś @ chce żerować na naszym nieszczęściu i zgarniać kasę dając nam w zamian złudne nadzieje.

Poczytam jeszcze o tej metodzie i zapytam o nią mojego psychiatrę. Napiszę do tej super pani psycholog na maila, zadam jej kilka pytań. Jeśli mi odpisze konkretnie, a mój psychiatra powie że zna tą metodę i mogę spróbować... to spróbuję. Nastawię się wtedy pozytywnie i spróbuję.

 

Ale jeśli okaże sie, że to ściema to Katarzyno- obiecuję ci- znajdę cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak bardzo prosi o skasowanie, to ja bym skasowal:D

 

Nie ma i watpie zeby sie znalazla taka metoda, ktora ze 100% skutecznoscia pomoze wszystkim - gdyz jak latwo mozna sie przekonac czytajac posty ludzi na naszym forum - nerwica dale tyle objawow i tyle roznych ludzi na nia cierpi, ze z pewnoscia jeden sposob nie spasuje do wszystkich.

 

Ja wam dam metode za darmo - cale 0 zl:)

 

Usiadz sobie wieczorem w domu, zrob liste swoich wad ktore wiaza sie z nerwica, i opracuj plan dzialania:

Przyklad: Wiesz ze masz zahamowania zwiazane z wyrazaniem prosb - wpisz sobie na liste - "Poprosze dzis kogos o pozyczenie mi ksiazek/posprzatanie pokoju/umycie zebow itp" (nie chce mi sie bardziej racjonalnych wymyslac;d) - i dajcie sobie za to 2 punkty.

 

Watpie, zeby metoda oferowana przez "Pania Psyholog Psyhologinska" byla czyms innym, niz to co opisalem wyzej.

 

Dobremu psychologowi potrzeba dlugiej rozmowy, albo konkretnej ankiety, zeby w zarysie znac sytuacje pacjenta i potrafic mu pomoc. Jak "Pani Psyholog Psyhologinska" jest w stanie po mailu napisanym przez kogos z nerwica wiedziec, co jest przyczyna jego zaburzen. Niech napisze go osoba ktora uwaza siebie za niesmiala bedac w rzeczywistosci krzykliwa.

Co ta "Pani P.P" jej poleci? - z pewnoscia jakies cwiczenie na "przelamanie sie" co w ogole nie pomoze tej osobie.

 

Od poczatku bylem sceptyczny co do tej "cudownej metody" i przekonuje sie co raz bardziej ze mialem racje. Zwlaszcza Gringo swietnie opsal wszystko co podejzane.

 

Co mnie rozsmieszylo najbardziej: "proszę Cię o jedno ZAUFAJ MI ,a ja zajmę się resztą"

 

Sam jestem osoba lekliwa, ktora ma problemy z samodzielnym mysleniem i dzialaniem, mam tendencje do poszukiwania kogos kto sterowalby moim zyciem. Tego dowiedzialem sie u psychologa - i wiedzac to tak ustawiam swoje dzialania zeby byc co raz bardziej samodzielnym i walczyc ze swoim konformizmem. Biore odpowiedzialnosc za siebie, za wlasne dzialanie i to mi pomaga. Powoli osiagam to co chce, pokonuje wlasne bariery. I tak wyglada moja metoda 1000 krokow ktora sam sobie opracowywuje z dnia na dzien.

 

Gdybym nie znal tej swojej wady i bylbym inny, to pewnie napisal bym to tej "Pani P.P" i poprosil o taka liste krokow. I otrzymal bym ta liste wypelniajac ja sumiennie, wciaz nie wiedzac, ze zamiast sterowac swoim wlasnym zyciem, oddaje ster komus innemu. A moja nerwicy wciaz by trwala, bo walczyl bym z objawami a nie z przyczyna niepowodzen.

 

Tym wlasnie rozni sie psychologia od pseudo psyhologi (tak, psyhologi) proponowanej przez pania psyholog psyhologinska.

 

I jest mi bardzo przykro, ze sa na swiecie ludzie, ktorzy nie wahaja sie wykorzystac innych, cierpiacych ludzi, zeby sie troche wzbogacic.

Sercem jestem z tymi, ktorzy uwierzyli i zaplacili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój psychiatra powie że zna tą metodę.
Magda, jestem na 1000 % pewien, że Twój psychiatra nie zna tej metody. Wątpię, byś gdziekolwiek w necie znalazła opisy tej metody starsze niż 1, może dwa miesiące. A to dlatego, że to jest NOWY sposób na biznes. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dam metode za darmo - cale 0 zl:)

 

Usiadz sobie wieczorem w domu, zrob liste swoich wad ktore wiaza sie z nerwica, i opracuj plan dzialania:

Przyklad: Wiesz ze masz zahamowania zwiazane z wyrazaniem prosb - wpisz sobie na liste - "Poprosze dzis kogos o pozyczenie mi ksiazek/posprzatanie pokoju/umycie zebow itp" (nie chce mi sie bardziej racjonalnych wymyslac;d) - i dajcie sobie za to 2 punkty.

Bardzo przepraszam, eldruto. Ale to jest moja metoda i wysyłam ją wszystkim za pobraniem 100 zł. :mrgreen: Więc proszę jej nie rozdawać za darmo i nie podszywać się, że to Twoja metoda. ;)

 

Polecam wszystkim niezdecydowanym do przeczytania mądry post eldruto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE ! Dostałam od tej pani Katarzyny tą metodę. Jest naprawdę warta polecenia. Nie wiem czy dla każdego jest inna czy nie... Podobno tak jest.

Przesłała mi mnóstwo ale to mnóstwo informacji na temat nerwicy lękowej, czyli tej z którą się zmagam i metodę tych 1000 króków dotyczącą pokonywania tych lęków i strachów. Mam wykonywać codziennie inne zadanie.

 

Nie zawiodłam się, będę dawać znać jak mi idą te zadania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×