Skocz do zawartości
Nerwica.com

seks z byłym.


ink

Rekomendowane odpowiedzi

jak sama nazwa wskazuje off topic temat jakich wiele , w dobrym dziale wiec za co blokować nie ma powodu autor/autorka pyta o zdanie innych i wszystko ok

 

do meritum jeśli macie dobre relacje i dobrze Ci z nim w łóżku to dlaczego nie , jesteś dorosła/ły jak każdy człowiek masz potrzeby tak ze luz Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja widzialem ten temat w zaburzeniach:P ale moze cos mi sie pokręcilo:)

 

No to mi chyba też, bo tez go tam widziałam:PP Ale może to tylko złudzenie , w końcu my wszyscy na prochach.:PP

 

Ale wracając do tematu: Były to były:), Moim zdaniem nie należy wchodzić 2 razy do tej samej rzeki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o związku tylko dla seksu? i to jeszcze ze swoim byłym?

ale mówisz tylko o seksie, takim bez emocji?

czemu nie.

 

jesteście dorośli i macie wolną wolę - możecie robic co chcecie, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o związku tylko dla seksu? i to jeszcze ze swoim byłym?

 

dlaczego nie??jesli faktycznie ten zwiàzek jest pozbawiony emocji..gorzej jesli ktoras ze stron oszukuje wlasne uczucia.Z drugiej strony,przeciez pozàdanie drugiej osoby to tez emocje i to wielkie prawda??A moze wam wyjdzie z tego cos wiècej?zycie jest wszak przewrotne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to zły pomysł. Jakieś emocje zawsze pozostają, czasem negatywne, czasem pozytywne. Gorzej jak te drugie... Lepiej znaleźć sobie przyjaciela tylko na seks, wtedy układ jest zupełnie czysty. Natomiast co to zwiazku tylko dla seksu - nie ma w tym nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to zły pomysł. Jakieś emocje zawsze pozostają, czasem negatywne, czasem pozytywne. Gorzej jak te drugie... Lepiej znaleźć sobie przyjaciela tylko na seks, wtedy układ jest zupełnie czysty. Natomiast co to zwiazku tylko dla seksu - nie ma w tym nic złego.

 

Przyjaciel tylko na seks? Nie wierze w to .

Zawsze ktos jest bardziej zaangazowany.

Tylko faceci moga wylaczyc emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wszyscy w tym pokręconym świecie mają czas na budowanie związków emocjonalnych, a potrzeby seksualne mają. Nazywa się to: fuck buddy albo friends with benefits.

Nie nam oceniać czy to dobre czy złe. Zależy od podejścia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko faceci moga wylaczyc emocje.

:lol:

Bez przesady nie każda kobieta w seksie widzi cudowną moc połączenia dwóch ciał i dwóch duszy powiązanych dozgonną miłością ;)

Z kolei nie każdy facet jest w stanie "zrobić" wszystko co po ziemi chodzi nie włączając w to emocji.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×