Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Natalia Walczuk.

Jestem psychoterapeutą i psychologiem. Towarzyszę ludziom w ich przemianach, zarówno w tych wewnętrznych, jak i życiowych. Wspieram ich rozwój, pomagam w lepszym rozumieniu siebie i innych, słucham i jestem, gdy cierpią, tracą nadzieję i nie widzą możliwości wyjścia z sytuacji.

 

Celem psychoterapii, którą prowadzę (pracuję w podejściu integratywnej psychoterapii systemowej, która łączy wiele kierunków psychoterapeutycznych i filozoficznych) jest odzyskanie wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. Na spotkaniach uczymy się jak tworzyć szczęśliwe związki oraz jak odnaleźć spełnienie i satysfakcję w codzienności. Szukamy sposobu na odnalezienie swojego miejsca w życiu i źródła swojej siły.

 

Jeśli doświadczasz problemów osobistych, partnerskich, niepokoisz się o swoje dziecko, przeżywasz kryzysową sytuację lub gdy chcesz odnaleźć sens i spełnienie w życiu, znajdziesz u mnie pomoc.

 

Pracuję w Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "Przystań" na ul. Fredry 7 lok.9 w Poznaniu (poniżej moje dni i godziny pracy oraz cennik).

 

Pracuję z osobami dorosłymi, parami i rodzinami, prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię. Pomagam także w sprawach związanych z dziećmi i nastolatkami pracując z rodzicami.

 

Strona o mnie, na której znajdą Państwo pozostałe inne ważne informacje to: http://psychologprzystan.pl/zespol-przystani/natalia-walczuk

 

Mój profil na portalu Znany Lekarz, gdzie mogą Państwo zapoznać się z opiniami niektórych moich Pacjentów: https://www.znanylekarz.pl/natalia-walczuk/psycholog-terapeuta/poznan

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim szukającym pomocy, nawet tym juz zrezygnowanym polecam doktor Irenę Maślankowską. Przy tak szerokim spektrum zdiagnozowanych 'chorób psychicznych' myslalam ze bede musiala sie z tym tyrac az do przedwczesnej smierci. Zaburzenia odzywiania wpedzily mnie w roznego rodzaju nalogi.. potem depresja, stany psychotyczne, paranoje... ?

 

Da sie z tego wyjsc, nie tracic nadziei ludzie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarza możecie też poszukać na stronie: https://sprzedajemy.pl/poznan/uslugi/pielegnacja-uroda-zdrowie . Czasami warto zgłosić się do kogoś nowego, być może okaże się, że leczenie będzie przebiegało znacznie sprawniej. Sprawdźcie, jacy specjaliści się tam ogłaszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRUPA SPOTKANIOWA DLA MĘŻCZYZN W POZNANIU!!

 

Grupa jest inicjatywą na rzecz mężczyzn. Jest to czas i miejsce, gdzie spotykamy się i rozmawiamy. Rozmawiamy nie tylko o męskich sprawach, w męskim gronie. Możliwe, że jesteś samotny? Może jesteś w związku i chcesz pogadać, jak mają inni? Może jesteś mężczyzną "na zakręcie"? Możliwe, że szukasz siebie, żyjąc pod presją stereotypów i ról społecznych. Rozmawiamy, pytamy, szukamy odpowiedzi. Adam Asnyk pisał, że nam, mężczyznom, „przystoi w milczeniu się zbroić”, ale przed każdą bitwą trzeba przecież zrobić odprawę!!

 

MASZ SWÓJ GŁOS!! PRZYJDŹ!!

 

Grupa jest prowadzona w oparciu o proces grupowy - zajmujemy się tematami wnoszonymi przez uczestników, a także relacjami na grupie. Spotkania są prowadzone przez trenera. Moderowanie spotkania ma umożliwić uczestnikom nawiązanie relacji, wymianę poglądów oraz stworzenie warunków do rozmowy opartych na wzajemnym szacunku. Dzięki udziale w spotkaniach uczestnik będzie mógł uzyskać informację zwrotną od innych uczestników, nawiązać nowe znajomości, uczyć się od innych, a także przyjrzeć się swoim relacjom w grupie. Grupa spotkaniowa nie ma charakteru grupy psychoterapeutycznej.

 

Prowadzący:

 

mgr Krzysztof Juchacz – psycholog, trener, psychoterapeuta Gestalt

 

Organizacja:

 

8 spotkań, raz w tygodniu, piątki, w godzinach 17 - 19.

 

Ruszamy w piątek 20.10.2017.

 

Grupa 6-osobowa.

 

Rekrutacja:

 

Krzysztof Juchacz

501-465-485

 

ul. Krauthofera 16E/11

Poznań

 

http://www.gabinetpsychoterapii.republika.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przedstawić 2 artykuły, w których opisuję, jaką strategią warto się kierować szukając psychoterapeuty:

-> http://www.kontrapunkt.pro/2012/10/jak-znalezc-wasciwego-psychoterapeute.html

 

A także w miarę aktualną listę ośrodków psychoterapii na NFZ w Poznaniu:

-> http://www.kontrapunkt.pro/p/psychoterapia-na-nfz-poznan.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, feniksx napisał:

 

@acherontia styx, poproszę 😉 
długo już w tym siedzisz??? 

 

dr Agnieszka Remlinger-Molenda - najlepiej wpisz w google amonaria i tam będzie nr do rejestracji i do Niej prywatny też, ale żeby się umówić to z rejestracją trzeba gadać. Przychodnia jest w centrum prawie że, bo na Jeżycach. Tylko od razu mówię, pierwsza wizyta 250zł kosztuje, kolejne chyba 200 (nie wiem dokładnie bo ja inaczej płacę). Ja już do niej chodzę od 4-5 (?) lat i bardzo zadowolona jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam, może komuś się przyda. 

Na pewno przyjmują jeszcze nowe osoby na psychoterapię. Nie trzeba mieć skierowania, ubezpieczenia etc. Wszystko za free. Jedyny warunek to trzeba mieszkać na terenie Poznania (ale tylko adres zamieszkania, nie zameldowania).

Plakat-DREWS-768x1086.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZielonyListek napisał:

Czy jesteście w stanie polecić dobrego terapeutę w Poznaniu?

Psychiatry też szukam, więc jeśli ktoś miałby kogoś godnego polecenia będę wdzięczna 🌞

Odezwij się do mnie na pw to podam Ci namiary na zajebistą lekarkę w Poznaniu ;) tylko od razu mówię, że tylko prywatnie przyjmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×