Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Kawa Szatana o proszę, ja twoich nie kojarzę, ale ten co zapodałeś - fajny ambient. Ale kojarzę ten kanał i jak już wymieniamy się muzyką to łap/łapcie trzy kawałki ambient, które poznałem w różnych momentach mojego życia i towarzyszą mi do dzisiaj.

Wręcz kipią pozytywną energią, jak na mój specyficzny gust:

 

 

 

Dla nowo przybyłych - warto cofnąć się kilka/kilkanaście postów wstecz, bo tego raczej nie usłyszycie nigdy w żadnym radiu, a jeśli tak to dajcie koniecznie namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fobic Przesłuchałem wszystkie, a właściwie jestem w trakcie (już czuję, że trzeci utwór najbardziej mi siadł, później drugi - ta końcówka i pauza zrobiła swoje). Chociaż dla tego trzeciego musiałem przerwać pisanie i po prostu słuchałem. Kawałek - petarda. Muszę sobie go zapisać, bo czuję, że będę do niego wracał. Masz dobry gust!

 

Zgadzam się, że takiej muzyki w radiu się nie usłyszy, ale myślę, że to dobrze. Nie wyobrażam sobie słuchania tego typu utworów np. w autobusie, gdzie dźwięki utworu zlewałyby się ze szmerami, chrząkaniami, rozmowami, szumem. Na słuchawkach w odpowiednich warunkach - magia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×