Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schizofrenia to nie jest nerwica. Jesli zdazylas zauwazyc, w innych watkach tego nie ma, i tak ma zostac. Zreszta. nie rozumiem, czego sie tak uparcie czepiasz? Jesli Ci sie nie podoba taka forma forum, to

a) napisz do Head Admina shadow_no z pretensjami

b) zawsze mozesz zmienic forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki.

Korzystam z forum przez tapatalk dzis napisalem kilka postow a jak w aplikacji wchodzę na swoj profil i chce zobaczyc swoje posty to mi pokazuje ze niemam zadnych postow napisanych mimo ze linijke nizej pokazuje ze mam 5 postow. Wiadomo dlaczego tak jest?? Bo na innych forach nie mam tego problemu.

 

wysłane z mojego E15i przy pomocy Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam takie pytanie .

Mianowicie mam zapisaną wiadomość w wersjach roboczych i chcę ja wysłać do pewnej osoby na Forum.

Jednak nie moge tego zrobic ,ponieważ Adresat do którego miała pójść wiadomość został automatycznie wykreślony i w jego miejscu pisze BRAK. Nie można wykasować tego braku i wpisać konkretnej osoby.Czy jest szansa i jak zrobić by ta wiadomość została wysłana do tej osoby .Pozdrawiam i dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam takie pytanie .

Mianowicie mam zapisaną wiadomość w wersjach roboczych i chcę ja wysłać do pewnej osoby na Forum.

Jednak nie moge tego zrobic ,ponieważ Adresat do którego miała pójść wiadomość został automatycznie wykreślony i w jego miejscu pisze BRAK. Nie można wykasować tego braku i wpisać konkretnej osoby.Czy jest szansa i jak zrobić by ta wiadomość została wysłana do tej osoby .Pozdrawiam i dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×