Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dział KOSZ jest zamknięty? Może by ktoś chciał dodać nowy wątek? A tak ludzie piszą różne bzdety w innych działach i trzeba je później przenosić.

 

:great: to ci sie udało :)

 

 

dziekuję twoja odpowiedz tez doczytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.com/problemy-gastryczne-jelito-nadwra-liwe-brzuch-itp-t4212-700.html#p803004

sekundę po dodaniu posta w ogóle nie mogłam go edytować, dlaczego? nie było w ogóle buttona "edytuj".

inne mogłam. o ile pamiętam do 15 minut można.

 

No właśnie. Ja się pytam, gdzie w tym czasie była ACTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skasujesz posty, to możesz zrobić bałagan w tematach na forum gdzie są Twoje posty, zwłaszcza w tematach, które sama założyłaś.

 

do admina:

Jest możliwość zmodyfikowania forum tak, by skrypt sam dzielił posty po określonej liczbie znaków (do kropko) na akapity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobre posunięcie. W końcu wśród zainteresowanych wzrośnie świadomość, że np. nie leczy się Effectinem tylko wenlafaksyną i często ktoś bierze nieświadomie najdroższy odpowiednik. Wypadałoby, żeby każdy leczący się, posiadał chociaż taką wiedzę.

 

-- 16 mar 2012, 16:17 --

 

Pytanie odnośnie ostatniej wizyty na forum, w profilach użytkowników.

Jeśli zamiast daty, jest ''-'' czy to znaczy, że użytkownik jest obecnie na forum, tylko ukryty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie (mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę ;)) : czy mogę założyć temat o badaniach przeze mnie przeprowadzanych? Poszukuję osób, które cierpią na nerwicę natręctw oraz które mieszkają w Warszawie. Nie wiem tylko, czy tego rodzaju temat jest dopuszczalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamiast daty, jest ''-'' czy to znaczy, że użytkownik jest obecnie na forum, tylko ukryty?

Tak, jest obecny na forum, tylko ukryty. A w przypadku nowych użytkowników logował się tylko raz, bo "ostatnia wizyta" jest naliczana dopiero od drugiego i kolejnych logowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×