Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Amon_Rah, to jak będzie z tym "traktatem pokojowym" ? ;) Jestem skłonny, jak ten Albrecht Hohenzollern przed Zygmuntem I Starym, złożyć Tobie hołd lenny :D Bo tak to człowiek nie zna dnia i godziny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, to jak będzie z tym "traktatem pokojowym" ? ;) Jestem skłonny, jak ten Albrecht Hohenzollern przed Zygmuntem I Starym, złożyć Tobie hołd lenny :D Bo tak to człowiek nie zna dnia i godziny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Hojność i miłosierdzie Wielmożnego Pana nie znają granic :D Biję pokłony przed Twoim majestatem i zgadzam się na warunki pokojowe ;)

 

:uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon:

 

P.S. Co konkretnie daje status "obserwowany" i jakie są tego konsekwencje ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Hojność i miłosierdzie Wielmożnego Pana nie znają granic :D Biję pokłony przed Twoim majestatem i zgadzam się na warunki pokojowe ;)

 

:uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon:

 

P.S. Co konkretnie daje status "obserwowany" i jakie są tego konsekwencje ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Heh, nawet mi z nim do twarzy ;) A może lepiej nie, bo jeszcze dostanę jakiejś manii przesladowczej, zacznę się nieustannie oglądać za plecy na ulicy, czuć się sledzonym, podsłuchiwanym i Bóg wie co jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Heh, nawet mi z nim do twarzy ;) A może lepiej nie, bo jeszcze dostanę jakiejś manii przesladowczej, zacznę się nieustannie oglądać za plecy na ulicy, czuć się sledzonym, podsłuchiwanym i Bóg wie co jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przekroczyłeś/aś limit błędnych prób zalogowania. Teraz, aby się zalogować, musisz dodatkowo przejść poniższy test."

 

"Aby zapobiec łamaniu haseł użytkowników, musisz przepisać z poniższego obrazka kod potwierdzający. Jeżeli z jakichś przyczyn nie możesz odczytać poniższego kodu, skontaktuj się z %sadministratorem%s."

 

Tylko, że tego obrazka nie widać na żadnej przeglądarce. Zbyt wiele razy próbowałem się zalogować, a nie zauważyłem, że Caps Lock był włączony, i teraz nie mogę się w ogóle zalogować. Napiszcie do Amona albo shada, żeby odblokował mi konto, a najlepiej wysłał na maila przypisanego do konta link z ponowną aktywacją konta. Dzięki. :P

 

/Mad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na maila link aktywacyjny i kliknąłem w niego, ale nic to nie dało. Wyświetla się komunikat "Już aktywowałeś swoje konto". A przy próbie zalogowania poprawnym hasłem nadal jest:

 

"Przekroczyłeś/aś limit błędnych prób zalogowania. Teraz, aby się zalogować, musisz dodatkowo przejść poniższy test."

 

"Aby zapobiec łamaniu haseł użytkowników, musisz przepisać z poniższego obrazka kod potwierdzający. Jeżeli z jakichś przyczyn nie możesz odczytać poniższego kodu, skontaktuj się z %sadministratorem%s."

 

-- 25 lip 2012, 22:18 --

 

Niech Tomek jeszcze raz spróbuje wysłać na maila nowy link aktywacyjny albo w inny sposób odblokuje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz potrzebnie, niepotrzebnie może ktoś doceni,że dwa razy wysłałeś, :great:

 

zgubiłam tabsa a w sumie półtorej bo pól po wczoraj zostało :P ,

zgubiłam pół i całego :? , pod kanapę wpadło i nie chce mnie się wyciągać bo kanapę bym musiała przesuwać :twisted: , ale będą tam na później jak zacznę sprzątać po zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej okna , gdzie wpisujesz posta jest okno "dodaj załącznik"

Następnie "przeglądaj"-masz wtedy możliwośc załączenia fotki z kompa tak jak to robisz np do maila

Następnie "dodaj plik" a następnie" wyślij" znajdujące się pod "dodaj plik"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×