Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

kapseicyna jeśli mogę się wtrącić, ja zaczynam stosować sposób na zapamiętywaniu jak najczęściej osiągam 'błogostan' (oczywiście zależy od emocji) w przypadku gniewu biorę zwykłą białą kartkę i normalnie ołówkiem ją zamalowuję, czasami puszczam do tego jakąś piosenkę i wyłączam myślenie. Sposób może wydawać się głupi, ale przy którymś razie zauważasz, że zamalowujesz jej co raz mniej i wiadomo szybciej gaśnie uczucie gniewu. Trochę dziecinne zachowanie, ale przynosi efekty w moim przypadku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna jeśli mogę się wtrącić, ja zaczynam stosować sposób na zapamiętywaniu jak najczęściej osiągam 'błogostan' (oczywiście zależy od emocji) w przypadku gniewu biorę zwykłą białą kartkę i normalnie ołówkiem ją zamalowuję, czasami puszczam do tego jakąś piosenkę i wyłączam myślenie. Sposób może wydawać się głupi, ale przy którymś razie zauważasz, że zamalowujesz jej co raz mniej i wiadomo szybciej gaśnie uczucie gniewu. Trochę dziecinne zachowanie, ale przynosi efekty w moim przypadku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna jeśli mogę się wtrącić, ja zaczynam stosować sposób na zapamiętywaniu jak najczęściej osiągam 'błogostan' (oczywiście zależy od emocji) w przypadku gniewu biorę zwykłą białą kartkę i normalnie ołówkiem ją zamalowuję, czasami puszczam do tego jakąś piosenkę i wyłączam myślenie. Sposób może wydawać się głupi, ale przy którymś razie zauważasz, że zamalowujesz jej co raz mniej i wiadomo szybciej gaśnie uczucie gniewu. Trochę dziecinne zachowanie, ale przynosi efekty w moim przypadku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna bo często mam natrętne myśli egzystencjalne, od razu poczułam milion emocji nie do opisania i się wkręciłam.

 

-- 14 lut 2013, 04:26 --

 

aa no i fakt, że jadłam czerwoną tabletkę po której świat jest wyrazistszy :mrgreen: ale to tak po za tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×